Home Ludzie Paweł Kukiz zostanie dziadkiem! Córka posła jest w ciąży!

Paweł Kukiz zostanie dziadkiem! Córka posła jest w ciąży!

Paweł Kukiz zostanie dziadkiem! Córka posła jest w ciąży!
0
0

Paweł Kukiz jest obecnie jednym z najszczęśliwszych ludzi na Ziemi. Lider zespołu Piersi poinformował bowiem, że jego córka jest w zaawansowanej ciąży. Julia Kukiz jest w 39 tygodniu i dopiero teraz zdecydowała się o tym powiedzieć publicznie.

julia kukiz

Paweł Kukiz w końcu zostanie dziadkiem! Informacja o tym, że córka posła RP jest w ciąży była przez długi czas ukrywana. Ostatecznie musieliśmy czekać prawie do momentu rozwiązania aby usłyszeć tę cudowną nowinę. Wnuk Pawła Kukiza przyjdzie na świat już niebawem!

O ciąży dowiedzieliśmy się z Instagrama Julii Kukiz. Kobieta wstawiła prześliczną sesję zdjęciową, na której pozuje w czarnej sukience z ciążowym brzuszkiem. Co jak co, ale córka Pawła Kukiza niewątpliwie ma zadatki na zawodową modelkę.

– Ani ze mnie modelka, ani (z częstotliwością wrzucania prywatnych fot) raczej nie aspiruję do bycia insta-mamą, ale, że mam fajne zdjęcia i ostatnie dni w tym naprawdę CUDOWNYM stanie, to chcę się podzielić tym pięknym momentem! Pozdrawiam wszystkie dzieciaczki i obecne i przyszłe mamy! – napisała na swoim Instagramie kobieta.

Julia Kukiz poinformowała o swojej ciąży w Dzień Dziecka, jednocześnie zakomunikowała, że nie zamierza publikować więcej zdjęć ze swojego życia prywatnego.

W sekcji komentarzy pojawiło się mnóstwo gratulacji dla przyszłej mamy. Niestety, nie mamy jeszcze informacji o płci dziecka, jednak wierzymy, że pojawi się ona po porodzie. Jeszcze raz gratulujemy pani Julii Kukiz i życzymy powodzenia na nowo obranej drodze macierzyństwa.

Please follow and like us: