Home News Paweł Kukiz rozpływa się nad nowonarodzonym wnukiem!

Paweł Kukiz rozpływa się nad nowonarodzonym wnukiem!

Paweł Kukiz rozpływa się nad nowonarodzonym wnukiem!
0
0

Legenda polskiej muzyki i obecny poseł na Sejm RP, Paweł Kukiz został dziadkiem! Przez swoje media społecznościowe lider zespołu Piersi poinformował swoich fanów, że jego najstarsza córka Julia urodziła mu wnuka!

paweł kukiz

Paweł Kukiz doczekał się w swoim życiu aż 3 pięknych córek: Julię, Hannę i Polę. Z okazji dnia Dziecka na Instagramie najstarszej z nich, ukazał się post. Julia Kukiz poinformowała w nim media, że spodziewa się dziecka.

– Ani ze mnie modelka, ani (z częstotliwością wrzucania prywatnych fot) raczej nie aspiruję do bycia insta-mamą, ale, że mam fajne zdjęcia i ostatnie dni w tym naprawdę CUDOWNYM stanie, to chcę się podzielić tym pięknym momentem! Pozdrawiam wszystkie dzieciaczki i obecne i przyszłe mamy! – napisała na swoim Instagramie Julia Kukiz.

Na rozwiązanie nie musieliśmy długo czekać, ponieważ już 16 czerwca, Paweł Kukiz na swoim Facebooku poinformował nas, że Julia już urodziła wspaniałego chłopca!

Polityk w wywiadzie przyznał, że nie spodziewał się takich emocji jakie nim szargały, gdy dowiedział się, że zostanie dziadkiem.

– Aż trudno mi to uczucie określić, koledzy wcześniej mi mówili: zobaczysz, narodziny wnuka, jaka to jest radość z nowych narodzin. Do końca im nie wierzyłem. Ale mieli rację – to jest taka dojrzała radość. Coś niebywałego! Niesamowite, duchowe przeżycie związane z cudem narodzin, życia, egzystencji, przemijaniem – powiedział w wywiadzie Paweł Kukiz.

Ponadto zdradził jaką niespodziankę planuje zrobić dla swojej córki i wnuka.

– Jaki on jest śliczny, taki kochany! Już się zastanawiam, na którym drzewie w ogrodzie mu wybudować domek – mówił rozczulony Paweł Kukiz.

Please follow and like us: