Home Celebryci Paweł Domagała będzie grał na koncertach dla antyszczepionkowców?

Paweł Domagała będzie grał na koncertach dla antyszczepionkowców?

Paweł Domagała będzie grał na koncertach dla antyszczepionkowców?
0
0

Nie milkną komentarze odnośnie ostatniego stanowiska zespołu Kult w sprawie udziału osób niezaszczepionych na koncertach. Zespół w swoim oświadczeniu porównał nie wpuszczanie osób niezaszczepionych na koncerty do dyskryminacji i Apartheidu. Sprawę postanowił skomentować Paweł Domagała w ostatnim wywiadzie dla programu ”Onet Rano”.

paweł domagała

Kazik Staszewski wraz z zespołem wzbudził niemało kontrowersji po oświadczeniu odnośnie ostatnich decyzji rządowych. Chodzi o możliwość organizowania koncertów w zamkniętych przestrzeniach jedynie dla osób zaszczepionych. Zespół Kult oświadczył, że nie zamierza poddać się takiej dyskryminacji, gdyż grają oni dla wszystkich Polaków.

– W związku z tym, że zaczynają pojawiać się pogłoski o koncertach i festiwalach przeznaczonych tylko dla zaszczepionych, chcemy opublikować w tym miejscu naszą decyzję. Grupa KULT nie bierze udziału w koncertach, na które będą wpuszczani tylko ludzie zaszczepieni – napisał na swoim oficjalnym profilu zespół Kult.

Paweł Domagała szczerze o oświadczeniu Kazika.

Paweł Domagała był ostatnio gościem Beaty Tadli w programie ”Onet Rano”. W rozmowie dziennikarka postanowiła zapytać swojego gościa o odczucia jakie wywołał w nim oświadczenie Kazika. Na początku muzyk unikał odpowiedzi, jednak ostatecznie postanowił wyrazić swoje zdanie.

– Lubię muzykę Kazika, ale dlaczego ma mnie interesować to, co Kazik myśli o szczepieniach? – próbował uniknąć odpowiedzi Paweł Domagała.

Finalnie jednak, aktor zdecydował się powiedzieć co sądzi o tym oświadczeniu.

– Nie mam żadnych danych naukowych, jak to jest robione, ale jeśli jest możliwość zaszczepienia się, to jest to czyjaś decyzja. Ja tak sobie o tym myślę. Jak ktoś nie może się zaszczepić, to wiadomo. Mam ambiwalentne uczucia, a porównanie do apartheidu… Ja mam inne poczucie historii – mówił Domagała.

Następnie, Tadla zapytała muzyka, czy ma zamiar brać w udział w wydarzeniach, w których publiczność będzie musiała okazała zaświadczenie o zaszczepieniu.

– Zależy za jaką stawkę i zależy, czy byłby biletowany. Kieruję się innymi rzeczami. Nie organizuję festiwali i nie gram na festiwalach. Robię swoje koncerty, gdzie wszystko jest zrobione tak, jak na to pozwala prawo. Mam nadzieję, że niedługo każdy będzie mógł wejść na koncert i nie będzie tego problemu – odpowiedział Paweł Domagała.

Please follow and like us: