Home Celebryci Oliwia Bieniuk ma nowego chłopaka? Mamy komentarz!

Oliwia Bieniuk ma nowego chłopaka? Mamy komentarz!

Oliwia Bieniuk ma nowego chłopaka? Mamy komentarz!
0
0

Od kilku dni wszystkie portale plotkarskie podgrzewają newsa, że Oliwia Bieniuk oraz Jakub Lipkowski mają romans. Dowodem miało być jedno zdjęcie, które dostało się do rąk portalów plotkarskich. Teraz Bieniuk zdecydowała się skomentować powyższe doniesienia. Czy faktycznie ma romans z młodym mężczyzną?

oliwia bieniuk

Oliwia Bieniuk od kilku miesięcy wzbudza ogromne emocje. Dziewczyna nie dość, że startuje w najnowszej edycji ”Tańca z gwiazdami”, to ponadto pojawiła się plotka o rzekomym romansie z kolegą z planu. Jak donoszą portale plotkarskie córka Anny Przybylskiej ma spotykać się z Jakubem Lipkowskim. Chłopak również będzie debiutował w programie ”Taniec z gwiazdami” z Kingą Sawczuk.

Życie sercowe Oliwii Bieniuk od lat jest tematem nagłówków. Rok temu celebrytka poinformowała o swoim związku Michałem Krasodomskim. Związek niestety szybko się rozpadł. Czy zatem Jakub Lipkowski to nowy wybranek Oliwii?

Przepytywana przez wszystkich dziennikarzy plotkarskich, Oliwia ostatecznie zdecydowała się odnieść do plotek i zająć własne stanowisko. Na pytanie portalu Pomponik na pytanie o romans z Lipkowskim odpowiedziała krótko: ”Nie mam pojęcia, skąd ludzie biorą takie rewelacje”.

Następnie dodała, że wraz z Kubą ma bardzo fajną relacją i nie chce się na to rozwodzić bo to jej prywatna sprawa.

– Jeżeli chodzi o Kubę, to fakt mamy fajną relację, spotykamy się w czasie wolnym, ale nie tworzymy jakiejś głębszej relacji. Nie chce się bardziej rozwodzić na ten temat, bo to moja prywatna sprawa – dodała gwiazda.

Please follow and like us: