Home News Ogromne przeceny w Lidlu dla fanów najzdrowszej kuchni!

Ogromne przeceny w Lidlu dla fanów najzdrowszej kuchni!

Ogromne przeceny w Lidlu dla fanów najzdrowszej kuchni!
0
0

Ostatnio sklep Lidl wprowadził do swojego asortymentu wiele ciekawych produktów. Wśród nich możemy znaleźć składniki, które pochodzą ze wszystkich kuchni świata. Dzięki temu możemy sprawnie poszerzać swój jadłospis i próbować nowych smaków. Wszystkie te produkty są całkiem dobrej jakości a ponadto od wczoraj, w Lidlu znajdziemy ciekawą ofertę, która na pewno uraduje wszystkich miłośników kuchni francuskiej.

lidlu

Lidl prócz szerokiego asortymentu i wysokiej jakości produktom, często kusi nas ogromną obniżką cen na konkretne kuchnie. Rzadko kiedy można spotkać w Polsce taki sklep, który tak dba o zadowolenie swoich klientów. Tutaj znajdą coś dla siebie zarówno weganie jak i osoby, które jedzą mięso.

Aktualnie w Lidlu trwa jeszcze tydzień skandynawski, jednak jak się okazuje od jutra fani francuskiej kuchni również będą mogli znaleźć coś dla siebie.

Ten tydzień w Lidlu należy do wszystkich fanów wedlin, serów i win. Od jutra wszyscy fani kuchni francuskiej będą mogli się cieszyć wysokiej jakości produktom w niesamowicie atrakcyjnych cenach. W supermarkecie będziemy mogli kupić wyjątkowo smaczny ser Petit Brie za 14,99 a Camembert wyniesie nas jedyne 6,99 zł za 250g. To jeszcze nie koniec naszych niespodzianek. Jeśli chcemy spróbować prawdziwych francuskich wędlin to: salami z pleśnią w plasterkach możemy dostać za 4,99 zł/100 g. Ponadto będziemy mogli spróbować takich deserów jak Creme Fraiche czy Crème Brûlée w cenie 6 złotych. Dodatkowo zakupić będzie można specjalny dżem do serów oraz mrożone ślimaki!

Please follow and like us: