Home Poruszające Dziennikarka Polsat News nie żyje. Wzruszające pożegnanie!

Dziennikarka Polsat News nie żyje. Wzruszające pożegnanie!

Dziennikarka Polsat News nie żyje. Wzruszające pożegnanie!
0
0

W ostatnim czasie byliśmy zmuszeni pożegnać uznaną polską dziennikarkę i reporterkę związaną z ze stacją Polsat News. Ewa Żarska miała 45 lat. Jak poinformował nas portal ,,Press”, kobieta ,,zmarła nagle”. Ponadto informację o śmierci kobiety potwierdziła stacja Polsat News. Dziennikarze postanowili we wzruszający sposób pożegnać dziennikarkę.

polsat news

Dziś na antenie stacji Polsat pojawiło się nagranie, w którym pracownicy żegnają 45 letnią dziennikarkę. Było dużo łez i wzruszenia jednak każdy próbował nie poddać się emocjom. Pojawiło się też bardzo dużo ciepłych słów na temat dziennikarki.

– Zawsze była tam, gdzie działy się rzeczy ważne, często straszne i potrafiła świetnie je relacjonować. To był taki „natural born reporter” – wspomina dziennikarkę Bartosz Kurek, prezenter Polsat News.

– Zawsze z błyskiem w oku rozmawiała ze mną o tematach. Pamiętam jak kiedyś mówię do niej, Ewa, słuchaj, ale może trzeba będzie tam stać pod tym domem cały dzień i całą noc, nie wiem co tam się wydarzy. A ona mówi: „Przemek, powiedz jedno słowo i jadę” – przekazał Przemysław Talkowski, prowadzący „Państwo w Państwie”.

Ewa Żarska byłą związana z Polsatem od 2001 roku. Kobieta ukończyła studia na kierunku filologii polskiej w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Łodzi. Początki przygody dziennikarskiej zaczęła w lokalnych mediach, później została reporterką łódzkiego oddziału Polsatu. Ponadto od 2013 roku została korespondentką Polsat News w Londynie.

Please follow and like us: