Home News Nauczycielka sypiała z uczniem. Chłopak chciał więcej!

Nauczycielka sypiała z uczniem. Chłopak chciał więcej!

Nauczycielka sypiała z uczniem. Chłopak chciał więcej!
0
0

Jak donosi telewizja FOX NEWS, 28 letnia nauczycielka Loryn Barclay sypiała ze swoim 17 letnim uczniem. Sprawa szybko wszyła na jaw a nauczycielkę od razu zwolniono z pracy. Kobieta od razu przyznała się do zarzucanego jej czynu. Nauczycielka uniknęła więzienia, jednak dostała zakaz wykonywania zawodu przez okres 3 lat!

nauczycielka sypiała z uczniem

Loryn Barclay zatrudniono w jednej ze szkół w Missouri jako zastępstwo za jednego z pedagogów w 2016 roku. Dyrekcja szkoły była tak zadowolona z nauczycielki, że już w 2017 roku zaproponowano jej pracę na pełny etat.

Niestety po kilku miesiącach wyszło na jaw, że nauczycielka sypiała ze swoim 17 letnim uczniem. Podczas śledztwa ustalono, że kobieta uprawiała z nim seks 2 razy na przełomie 2016/2017r.

– Kiedy dowiedzieliśmy się o potencjalnym zaangażowaniu nauczycielki w związek z uczniem, postąpiliśmy zgodnie ze wszystkimi procedurami. Powiadomiliśmy też opiekę społeczną – mówiła Brad Hanson, dyrektor szkoły cytowana przez Fox News. – Rozmawialiśmy także z panią Barclay, która nie jest już naszą nauczycielką. Została zwolniona jeszcze tego samego dnia, gdy dowiedzieliśmy się o całej sprawie – dodaje.

Podczas prześłuchania 17 latek zeznał, że parę połączyły wspólne zainteresowania a znajomość rozpoczęli od konwersacji elektronicznej. Potwierdził doniesienia o dwukrotnym stosunku z nauczycielką i dodał, że para uprawiała też seks oralny.

Jak podają Fox News, „Kobieta przyznała się do uprawiania z chłopcem seksu oralnego w samochodzie zaparkowanym w okolicach parku w hrabstwie Lawrence oraz do uprawiania seksu z nastolatkiem w jego domu w hrabstwie Barry”.

Kobieta nie trafi jednak do więzienia. Na podstawie ugody, sąd wyznaczył jej jedynie 3 letni zakaz wykonywania zawodu.

Please follow and like us: