Home Ciekawostki Naturalne afrodyzjaki o których nie miałeś pojęcia!

Naturalne afrodyzjaki o których nie miałeś pojęcia!

Naturalne afrodyzjaki o których nie miałeś pojęcia!
0
0

Naturalne afrodyzjaki towarzyszą ludziom w ich sypialniach od zarania dziejów. Jednymi z najbardziej znanych afrodyzjaków są : czekolada, ostrygi, truskawki itd. Jednak również w twojej kuchni jest wiele produktów, które mogą ci w tym pomóc usprawnić Twoje życie seksualne. Powinieneś je tylko rozpoznać. Niby zwyczajnie, ale lunch może dać ci nowy wymiar intymności.

Związek między jedzeniem a libido jest tak stary jak świat. Wiele postaci historycznych używało jedzenia, aby uwieść swojego partnera: Marek Antoniusz nakarmił Kleopatrę winogronami; Casanova jadł krewetki, aby poprawić swoją moc…

afrodyzjaki

Koncepcja „żywności afrodyzjaku” pochodzi z mitologii i pochodzi od Afrodyty – bogini piękna. Według legendy zjadała małe ptaki, aby zwiększyć swoje libido . Europejczycy również poszli za jej przykładem. Do XVIII wieku uważano, że jedzenie, które jemy, powinno być gorące i mokre, które podobno najlepiej wpływają na potencję. Dlatego przyprawione jedzenie stało się bardzo popularne, zwłaszcza produkty pikantne.

afrodyzjaki

Naturalne afrodyzjaki

Oto lista afrodyzjaków  :

 1. Brzoskwinia – Jest pełna żelaza. W XVI wieku był ulubieńcem króla Jakuba, ponieważ przypominał mu tyłek kobiety i jej intymne części ciała.
 2. Truskawki – Ma wartość symboliczną i nie ma romantycznej kolacji bez dwóch zakochanych osób. To rytuał zakochanych osób.
 3. Czekolada – poprawia twój dobry nastrój i emocje. Dlatego zdecydowanie zaleca się, aby oboje wypili szklankę gorącej czekolady przed bliskim kontaktem z partnerem
 4. Banan – przypomina męski organ nabiegunowy. Ponadto jest pełen witaminy B6, która produkuje endorfinę (hormon szczęścia) i zapewnia energię na wytrzymałość.
 5. Zboża – dostarczą ci energii na całonocną miłość.
 6. Jabłko – Uważa się, że zawiera cukier, który na zawsze kocha miłośników.
 7. Jajka – jedno duże jajko ma tylko 71 kalorii i jest pełne niezbędnych witamin i minerałów. W pogaństwie jajko uważano za posiadające nadprzyrodzone moce, ale dziś jest to najlepsze z afrodyzjaków – zamiennik viagry.
 8. Pomidor – W okresie renesansu bardzo erotycznie było patrzeć na partnera jedzącego duże, świeże i soczyste pomidory. Mmm…
 9. Ostra papryka – Zapewnia energię, wytrzymałość i zwiększa libido.
 10. Miód i orzechy – to najbardziej znane połączenie afrodyzjaków, idealne na długą, długą, ale długą noc pełną pasji .
 11. Sezam – w dawnych czasach sekretną substancją w posiłku każdej kobiety było uwiedzenie męża.
Please follow and like us: