Home Celebryci Natalia Szroeder oskarżana o plagiat! Szybka reakcja piosenkarki!

Natalia Szroeder oskarżana o plagiat! Szybka reakcja piosenkarki!

Natalia Szroeder oskarżana o plagiat! Szybka reakcja piosenkarki!
0
0

W sieci pojawił się teledysk do utworu Natalii Szroeder ”Połóż się tu”. Piosenkarka musi się jednak zmierzyć z falą krytyki od internautów, którzy zarzucają jej plagiat. W najnowszym wywiadzie, Natalia Szroeder udzieliła komentarza, gdzie odparła wszystkie zarzuty nadgorliwych widzów.

Natalia Szroeder

Teledysk do ”Połóż się tu” ma na tę chwilę ponad 250 tysięcy odsłon na YouTubie. Klip zebrał dużo pozytywnych opinii, jednak grupa Unicat zarzuciła Natalii skopiowanie ich teledysku.

Podstawą zarzutów jest fakt, że główną rolę gra kobieta ubrana cała na biało, siedząca na białym tle z przezroczystym naczyniem z wodą. Według muzyków, powyższe czynniki są jawną kopią ich klipu.

– Nie jesteśmy może tak znani, ale to wciąż nie jest sprawiedliwe! Szanujcie innych artystów – napisało Unicat na swoim Instagramie.

Natalia Szroeder  odniosła się do powyższych zarzutów w rozmowie na antenie Radia Zet.

– Jestem bardzo zaskoczona. Przepraszam, nie wiem, co to za zespół. Nie znam tych ludzi i ich twórczości. Nigdy nie widziałam ich teledysku. Tak samo osoby, z którymi pracowałam nad klipem. Rozumiem, że jest to jakiś zbieg okoliczności – powiedziała w trakcie audycji.

Następnie w dalszej części rozmowy, piosenkarka opowiedziała o początkach powstawania teledysku. Ponadto opowiedziała również o inspiracjach.

– Przygotowywałam moodboard razem z reżyserem, Adaśkiem Romanowskim. Mieliśmy kompletnie inne inspiracje. Inspirowaliśmy się starymi fotografiami. Na pewno nie zespołem, o którym teraz rozmawiamy – przekonywała wokalistka.

Please follow and like us: