Home Porady Najlepsze lekarstwo na zapalenie stawów i reumatyzm.

Najlepsze lekarstwo na zapalenie stawów i reumatyzm.

Najlepsze lekarstwo na zapalenie stawów i reumatyzm.
0
0

W tym artykule pokażemy, jak zrobić najlepsze domowe lekarstwo na zapalenie stawów, reumatyzm i problemy ze stawami! Jeśli masz problem ze stawami zostań z nami!

Słynny niemiecko-amerykański „ojciec” surowego jedzenia i autor książki „Życie bez choroby”, Ernst Günter opublikował kiedyś interesujący artykuł. Artykuł dotyczył leczenia zapalenia stawów, dny, rwy kulszowej, reumatyzmu i innych stanów zapalnych. Ponadto mówi, że to najlepsze lekarstwo jest bardzo proste wykonania. Ty po prostu musisz go zastosować na dotkniętym obszarze. 

Najlepsze lekarstwo na reumatyzm. Skład:

  • jednego ziemniaka
  • jedną cebulę
  • 1 łyżkę siemię lniane

Oto, co musisz zrobić – to bardzo proste: najpierw powinieneś namoczyć 1 łyżkę siemienia lnianego. Gotuj przez około dziesięć minut – aż uzyskasz ładną i jednorodną mieszaninę. Po 10 minutach musisz usunąć ją z ognia i ostudzić. W tym samym czasie umyj ziemniaka i zmiel go (nie obieraj). Pamiętaj, aby zmielić również średnią czerwoną cebulę. Gdy mieszanka siemienia lnianego jest wystarczająco chłodna, możesz dodać cebulę i ziemniaki i wszystko dobrze wymieszać. Odcedź nadmiar płynu z mieszaniny.

Jak go używać? Jeśli chodzi o części ciała, takie jak biodra, kręgosłup, żebra, kolana itp. Sugerujemy, aby namoczyć sciereczkę mieszaniną i nałożyć ją na dotknięty obszar! Potem musisz owinąć cały obszar bandażem. Natomiast jeśli masz jakiekolwiek problemy z palcami u rąk lub nóg, powinieneś włożyć mieszaninę do starych skarpet lub rękawiczek. Następnie załóż je na obolałe dłonie lub stopy. Pozostaw ten kompres na noc i rano umyj go mydłem i wodą.

Uwaga: cebula może podrażniać skórę, powodować zaczerwienienie! Możesz więc zastosować krem ​​lub oliwę z oliwek – przed użyciem specyfiku na skórę. Ponadto upewnij się, że spożywasz suplementy oleju z ryb, które pomogą Ci w bolesnych stawach – od wewnątrz. Eksperci twierdzą, że powinieneś używać tej mieszanki, dopóki nie zauważysz świetnych rezultatów. Mamy nadzieję, że ten artykuł okaże się pomocny i nie zapomnij podzielić się nim z przyjaciółmi i rodziną.

Please follow and like us: