Home Celebryci Monika Richardson broni byłego męża i wbija mu szpilkę!

Monika Richardson broni byłego męża i wbija mu szpilkę!

Monika Richardson broni byłego męża i wbija mu szpilkę!
0
0

Na social mediach byłej żony Zamachowskiego pojawił się niespodziewany wpis. Monika Richardson zaapelowała do swoich fanów aby przestali obrażać aktora w internecie. Mimo wszystko para była ze sobą około 10 lat. Ponadto kobieta potwierdziła romans byłego męża ze znaną polską aktorką i nie powstrzymała się przed wbiciem mu szpilki.

monika richardson

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski byli razem przez ponad 10 lat. Przez cały ten czas byli uważani za idealną parę, która będzie ze sobą już do końca życia. Jednak w marcu 2021 roku dziennikarka potwierdziła, że rozwodzi się z aktorem. Powodem miał być romans z młodszą od siebie aktorką. Jakiś czas później, Zamachowski był widywany z Gabrielą Muskałą, co tylko potwierdziło spekulacje internautów. Monika Richardson długo dochodziła do siebie po rozstaniu, jednak finalnie odnalazła miłość u boku biznesmena Konrada Wojterkowskiego.

Monika Richardson broni byłego męża w internecie!

Mimo, że para rozstała się w nie najlepszych relacjach, dziennikarka postanowiła opublikować wpis, gdzie poprosiła internautów o nie obrażanie aktora w sieci.

– Dzisiaj bardzo ”business”, bo mam prośbę i chciałabym, żebyście potraktowali ją poważnie. Wiem, że mój wkrótce już były mąż nie ma ostatnio najlepszej prasy. Mówiąc delikatnie. Jego nieszczęsny romans z koleżanką aktorką też nie jest przez Was najlepiej odbierany. Trudno, jak sobie pościelił, tak się wyśpi. To jednak nie zmienia faktu, że należy do niego 10 lat mojego życia, a przez 6 lat nosiłam jego nazwisko. Dlatego proszę, nie nazywajcie go ziemniakiem, kurduplem, konusem, czy jak Wam się zdarzało, spoconym wieprzem – rozpoczęła Monika Richardson.

Następnie poinformowała, że uporała się z emocjami po rozstaniu i ruszyła do przodu.

– Niech sobie żyje szczęśliwie z pianinem, obrazem księcia Bulby i regałami z Ikei. Przepracowałam już jego wyprowadzkę i jego podziękowania za nasze 10 lat (”Monika tak bardzo chce pomóc, że aż przeszkadza”). Dopóki nie będzie chciał zabrać moim dzieciom i mnie mieszkania, w którym żyjemy, nie mam już do niego nic. Niech każdy żyje tak, jak umie i tak, jak chce – zakończyła prezenterka.

Please follow and like us: