Home Celebryci Martyniuk ratuje małego chłopca. Poruszający apel gwiazdora!

Martyniuk ratuje małego chłopca. Poruszający apel gwiazdora!

Martyniuk ratuje małego chłopca. Poruszający apel gwiazdora!
0
0

Zenek Martyniuk aktualnie jest tematem numer jeden na portalach plotkarskich. A wszystko to za sprawą swojego niesfornego syna – Daniela. Mężczyzna jednak nie ma zamiaru usuwać się w cień a zamiast tego postanowił pomóc rodzicom chorego Filipka. Sprawa jest nadzwyczaj pilna i nie ma ani chwili do stracenia.

martyniuk

Zenon Martyniuk mimo swoich rodzinnych problemów nigdy nie zapomina o swoich fanach. Dziś, gwiazdor muzyki disco-polo wykorzystał swoją pozycję i poplarność aby zwrócić się o pomoc dla małego Filipka. Sprawa jest bardzo poważna dlatego muzyk bez wahania włączył się do akcji.

Martyniuk nawet przyjechał na charytatywny piknik organizowany dla małego Filipka do Bielska Podlaskiego. Wokalista przywiózł specjalne gadżety na licytację oraz osobiście wręczał główną nagrodę oraz zaapelował do wszystkich o pomoc.

Mały Filipek choruje na rdzeniowy zanik mięśniowy. Terapia genowa, która pomoże chłopcu wyjść z choroby kosztuje ponad 7 milionów złotych. Tak ogromnej kwoty raczej żadne z nas nie pokryłoby z własnej kieszeni. Dlatego rodzice Filipa rozpoczęli zbiórkę na portalu siepomaga.pl. Dodatkowa obecność Zenka Martyniuka przyciągnęła wiele osób, którzy wyrazili chęć pomocy.

– Do niedawna lek był dostępny tylko w USA, teraz jest też podawany dzieciom w Polsce, w Lublinie! Niestety – jego koszt jest niebotyczny… Przed nami walka, której nie wygramy sami… Uda się tylko wtedy, gdy znajdą się tysiące osób o wspaniałych sercach, które zechcą podarować Filipkowi dar życia. Prosimy o pomoc tak bardzo, jak tylko mogą to zrobić rodzice, dla których dziecko jest całym światem – napisali rodzice Filipa, Beata i Adam Łukaszuk.

Please follow and like us: