Home Celebryci Wstydliwy moment znanej blogerki. Straciła… [VIDEO]

Wstydliwy moment znanej blogerki. Straciła… [VIDEO]

4.52K
0

Marta Linkiewicz, znana na instagramie jako linkimaster, ma sporo powodów do zadowolenia po ostatnim FAME MMA. Jej profil w sieciach społecznościowych został uznany za najszybciej rozwijający się w polskiej sieci! Wyprzedziła m.in. Roberta Lewandowskiego i Ewę Chodakowską.

marta linkiewicz famme mma

Linkimaster znana jest ze swojego zamiłowania do imprezowania i wulgarnego języka. Ostatni okres był dla niej bardzo intensywny, ze względu na udział w gali FAME MMA, gdzie toczy walki w klatce z innymi blogerkami.

Przez kontrakt z federacją, Marta odstawiła alkohol i imprezowy styl życia. Na jej profilu da się również zauważyć wzrost standardu jej życia. Jej wizerunek zmienił się praktycznie nie do poznania!

Drogie ciuchy, dobre restauracje to teraz chleb powszedni ex „pato-streamerki”. Śmiało można powiedzieć, że Marta jest na fali, a fani ją uwielbiają! Wystarczy przeczytać komentarze pod jej zdjęciami na instagramie.

Jednak kilka dni temu, Linkiewicz wybrała się na spacer po Warszawskich bulwarach. Przypadkowy świadek nagrał, jak blogerka wypożyczyła, popularne wśród warszawiaków elektryczne hulajnogi.

Hulajnogi są w ostatnim czasie bardzo popularne, można je znaleźć na terenie całego miasta. Niestety najczęściej dosiadają je pijani studenci i ludzie mało odpowiedzialni. Hulajnoga potrafi się rozpędzić nawet do 35km/h!

Marta straciła panowanie nad pojazdem i wylądowała z hukiem na twardym betonie! Było dużo śmiechu wokół, jednak upadek wyglądał dosyć dramatycznie. [ZOBACZ VIDEO]

marta linkiewicz fame mma

Please follow and like us: