Home Poruszające Mama Kacperka wywiesiła wzruszający transparent!

Mama Kacperka wywiesiła wzruszający transparent!

Mama Kacperka wywiesiła wzruszający transparent!
0
0

To co przeżywa rodzina zaginionego 3 letniego Kacperka, prawdopodobnie żaden z nas nie jest sobie w stanie tego wyobrazić. Poszukiwania chłopca trwają już ponad tydzień, niestety dalej nie mamy żadnych informacji na temat zaginięcia. W poszukiwania zaagnażowało się naprawdę wiele ludzi od zaczynając od policji a kończąc na sąsiadach rodziców chłopca. Mama Kacperka dziękuję wszystkim zaagnażowanym i przejętym losem chłopca. Kobieta wywiesiła transparent który porusza serce każdego.

mama kacperka

Pomimo, że poszukiwania 3 letniego Kacperka trwają już ponad tydzień, jego rodzice dalej nie tracą nadziei, że odnajdą go żywego. Poszukiwania rozpoczęły się 27 kwietnia a śledczy twierdzą, że chłopiec najprawdopodobniej wpadł do rzeki Kwisy. Jednak mimo kilkudniowych poszukiwań chłopca dalej nie odnaleziono. Nad głową rodziców pojawiają się coraz czarniejsze scenariusze. To naprawdę wielka tragedia dla całej okolicy.

Mama Kacperka cały czas wspomina chłopca wraz ze swoją rodziną i siostrami Kacperka. Jak powiedziała kobieta, Kacperek wraz z siostrami podczas kwarantannynamalował tęczowy transparent z napisem ,,Zostań w domu!”. Transparent cały czas wisi na domu i jest nutką nostalgii, która przypomina wszystkim o chłopcu.

– Kacperek to dziecko, za którym ciężko nadążyć. Kocha piłkę nożną. Grał nawet w lokalnym klubie sportowym. […] był też członkiem Zespołu Pieśni i Tańca Nowogrodziec – powiedziała mama Kacperka.

Sprawa okazała się tak medialna, że do poszukiwań włączył się nawet detektyw Krzysztof Rutkowski. Według detektywa, chłopiec najprawdopodobniej wpadł do rzeki jednak zastrzega, że nie wyklucza również innych możliwości.

Please follow and like us: