Home Porady Luźna skóra, jak się jej pozbyć ze swojego ciała?

Luźna skóra, jak się jej pozbyć ze swojego ciała?

Luźna skóra, jak się jej pozbyć ze swojego ciała?
0
0

Przede wszystkim gratuluję utraty wagi. Teraz nadszedł czas, aby pozbyć się luźnej skóry i napiąć ją za pomocą tych prostych wskazówek. Ponieważ czytasz ten artykuł, przypuszczam, że nie jesteś zbyt szczęśliwy z powodu luźnej skóry, która pozostała. Pozbędziemy się tego, nie martw się. Kiedy większość ludzi rozpoczyna podróż odchudzania , skóra jest dla nich ostatnią rzeczą. Zwykle powinieneś traktować swoją skórę, gdy spadasz z rozmiaru na rozmiar. Niemniej jednak, jeśli luźna skóra sprawia, że ​​czujesz się zawstydzona i wycofana, nie jesteś sama. Na szczęście dostępne są opcje, a wkrótce twoje nowe ciało znajdzie wyraz.

luźna skóra

Luźna skóra, 5 sposobów jak się jej pozbyć

Pierwszym lekarstwem na ludzkie myśli są środki chirurgiczne. W rzeczywistości wielu chirurgów popiera to podejście. Ale czy to jest bardziej dla twojej korzyści, czy dla nich?

W całym Internecie widzę kilka artykułów mówiących, że po prostu nie można tego zrobić inaczej niż za pomocą środków chirurgicznych. Ale to nie do końca prawda.

Istnieją sposoby na poprawienie elastyczności skóry bez uciekania się do operacji. Nauka, badania kliniczne i świadectwa ludzi wspierają te niechirurgiczne środki.

Chociaż w zależności od pewnych czynników wyniki mogą nie być idealne. Niemniej jednak na pewno spodoba ci się to, co zobaczysz w lustrze.

Więc bez zbędnych ceregieli, oto naturalne sposoby na pozbycie się obwisłej, luźnej skóry.

luźna skóra

1. Unikaj ekspozycji na słońce

Zbyt duże nasłonecznienie może zmniejszyć elastyczność skóry, a co gorsza, może uszkodzić skórę.

Powinieneś unikać słońca, zwłaszcza, że ​​chcesz zachować jak najwięcej kolagenu, aby ujędrnić skórę.

Wybierz wzmacniające pewność siebie męskie ubrania treningowe, aby ukryć skórę przed promieniami słońca. Zmotywują cię również do kontynuowania treningu.

2. Określ priorytet białka

Wszyscy wiemy, co to jest białko. Jest to bardzo niezbędny składnik odżywczy do budowy i naprawy tkanek w ciele. A czy wiesz, że twoja skóra jest żywą tkanką?

Mówiąc najprościej, twoich kości, mięśni, chrząstki, skóry, krwi itp. Nie można zbudować bez białka. Jest to ważny składnik wzrostu i utrzymania ciała.

Upewnij się, że białko jest główną częścią twoich makroskładników.

3. Określ priorytet owoców i warzyw

Jak mówią: „piękna skóra zaczyna się od wewnątrz.” To naukowy fakt, że gdy jesteś niezdrowy w środku, odbija się na zewnątrz, a niestety na zewnątrz oznacza „skórę”.

Spożywanie dużej ilości owoców i warzyw odżywi twoje ciało ważnymi minerałami, witaminami, a także chemikaliami roślinnymi.

Składniki te pomagają w regeneracji komórek i produkcji kolagenu. Owoce i warzywa wypłukują z organizmu niepożądane materiały i uwalniają je od tlenków i szkodliwych toksyn.

Ponadto odgrywają one istotną rolę w zapobieganiu chorobom, powodując tym samym blask skóry.

właściwie nie znam żadnego naturalnego rozwiązania dla skóry, które w ten czy inny sposób nie obejmuje owoców i warzyw.

4. Zawsze bądź nawodniony

Powinieneś kochać wodę bardziej niż siebie. Zawsze pozostań nawodniony , aby Twoja skóra mogła cieszyć się blaskiem i blaskiem.

5. Porzuć palenie i picie

Jeśli palisz, czas rozważyć rzucenie palenia. Palenie wpływa na elastyczność skóry dzięki aktywnym składnikom „tlenkowi węgla”, który wypiera tlen ze skóry, oraz „nikotynie”, która zmniejsza przepływ krwi w skórze, powodując jej wysuszenie i przebarwienia. Jest także wrogiem witaminy C (która zapobiega uszkodzeniom skóry).

Alkohol natomiast odwadnia skórę i całe ciało. Powinieneś unikać spożywania alkoholu i nikotyny, ponieważ są one sprzeczne z twoim celem.

Ważne jest, aby pamiętać, że próbując któregokolwiek z tych środków, musisz wykazać się sporą cierpliwością. Niestety Twoja luźna skóra nie zniknie z dnia na dzień.

Jednak konsekwentnym wysiłkiem, a także cierpliwością, wkrótce pocałujesz swoją luźną skórę na pożegnanie.

Please follow and like us: