Home News LOT ruszył z niezwykle ciekawą akcją na wakacje…

LOT ruszył z niezwykle ciekawą akcją na wakacje…

LOT ruszył z niezwykle ciekawą akcją na wakacje…
0
0

3 lipca rozpoczną się loty międzynarodowe. Z tej okazji LOT przygotował dla nas specjalną ofertę na najbardziej lubiane i popularne wśród Polaków miejsca! Niestety, wprowadzono też specjalne regulacje sanitarne dotyczące ochrony ludzi przed koronawirusem.

lot

Już dzisiaj LOT ruszyła z akcją #LOTnaWakacje. W akcji znajdują się rejsy z 10 polskich lotnisk w najchętniej wybierane przez Polaków miejsca. Loty rozpoczną się dopiero 3 lipca. Na szczęście wprowadzone zostały specjalne procedury sanitarne, które mają na celu powstrzymać rozprzestrzeniającą się epiedmię.

– Pod hasłem #LOTnaWakacje Polskie Linie Lotnicze LOT ogłosiły letnią siatkę połączeń. W lipcu i sierpniu pasażerowie będą mogli udać się na urlop do 36 najbardziej popularnych europejskich kurortów, oferowanych z dziesięciu krajowych portów lotniczych – możemy przeczytać w oficjalnym komunijacie LOT-u.

Z lotniska na Okęciu będziemy mogli polecieć w takie miejsca jak: Zadar, Santoryn, Kalamata, Skopie. Możemy odwiedzić też Alicante, Palma de Mallorca czy Kawala i Ochryda. Ponadto z warszawskiego lotniska polecimy też do: Dubrownika, Splitu, Rzymu, Malagi, Tirany, Wenecji czy też Tbilisi. Loty będą obejmować także Maltę, Sardynię oraz greckie wyspy: Kos, Korfu, Rodos i Zakynthos. Oczywiście cała oferta jest zdecydowanie większa. Reszta lotnisk ma zdecydowanie mniejszy wybór co do wyboru miejsc.

LOT na szczęście, dba o nasze bezpieczeństwo i wprowadził specjalne procedury sanitarne, które mają pomóc nam uniknąć zarażenia koronawirusem.

– Jednocześnie zgodnie z procedurą #BezpiecznyLOT pasażerowie nadal mają obowiązek zakrywania nosa i ust za pomocą maseczki przez cały czas trwania lotu i zachowania wyznaczonych odstępów w czasie odprawy. W samolotach dostępne są środki dezynfekujące do użytku podróżnych. Podczas lotu personel, wyposażony w odpowiednie środki ochronne, przeprowadzi serwis pokładowy z zachowaniem zasady ograniczonego kontaktu pomiędzy obsługą a pasażerami – napisał polski przewoźnik.