Home Zdrowie Lidl sprzedaje wysokiej jakości maseczki ochronne!

Lidl sprzedaje wysokiej jakości maseczki ochronne!

Lidl sprzedaje wysokiej jakości maseczki ochronne!
0
0

Sieć sklepów Lidl zdecydowała się połączyć siły z firmą Adrian i dołączyć do swojej oferty maseczki ochronne. Dzięki temu w kolejnym miejscu będzie można kupić maseczki, które w tych czasach są absolutnie najbardziej pożądanym produktem. Otrzymaliśmy informację od kiedy będzie można zakupić powyższe maski oraz jaka będzie ich cena.

lidl

Lidl jest kolejnym sklepem, który w czasie pandemii postanowił wprowadzić kilka zmian aby ułatwić ludziom życie. Najpierw zdecydował się na zmianę godzin otwarcia a teraz na poszerzenie swojego asortymentu na maseczki ochronne. Takiego zagrania chyba nikt się nie spodziewał.

Lidl sprzedaje maseczki ochronne.

Lidl podjął współpracę z firmą Adrian, która na co dzień produkuje rajstopy. Te dwie firmy posatnowiły połączyć siły i zająć się tak ważną i pożyteczną rzeczą w dzisiejszych czasach. Dodatkowo na duże uznanie zasługuje fakt, że międzynarodowa firma zdecydowała się na zamówienie maseczek u polskiego konsumenta. Jak twierdzi firma Adrian, maseczki będą się cechowały wysoką jakością i niską ceną.

– Projektując maskę ochronną, bardzo ważne było dla nas, aby produkt był wysokiej jakości oraz chronił górne drogi oddechowe użytkownika. Udało nam się to osiągnąć, używając materiału, który nie uczula oraz umożliwia swobodne oddychanie. Cieszymy się, że dzięki współpracy z Lidl Polska nasz produkt będzie możliwy do kupienia w każdym sklepie sieci – powiedziała właścicielka firmy Adrian,  Małgorzata Rosołowska-Pomorska.

Zostań w domu ?

Gepostet von ADRIAN Fabryka Rajstop am Donnerstag, 2. April 2020

Zamówione maseczki mają być aż czterowarstwowe oraz zrobione z poliamidowej dzianiny, dzięki czemu znacznie łatwiej nam będzie w niej oddychać. Ponadto Adrian obiecuje, że maseczka będzie wielokrotnego użytku, nie będzie uczulać i będzie można ją prać. Za powyższą maseczkę w sklepie Lidl zapłacimy jedynie 3.00 zł!

Please follow and like us: