Home Celebryci Lewandowski doprowadził widownię do łez swoją przemową!

Lewandowski doprowadził widownię do łez swoją przemową!

Lewandowski doprowadził widownię do łez swoją przemową!
0
0

To był dobry rok dla Roberta Lewandowskiego. Polski sportowiec zdobył chyba wszystkie trofea, które mógł zebrać jako piłkarz. Dodatkowo, Lewandowski otrzymał tytuł Najlepszego Sportowca Polski 2020 r. Sportowiec ze wzruszeniem w oczach, w piękny sposób podziękował wszystkim, którzy pomogli mu odnieść sukces.

lewandowski

Pod koniec 2020 roku, Robert Lewandowski został uznany najlepszym piłkarzem świata w 2020r. Dodatkowo, mężczyzna otrzymał tytuł Najlepszego Sportowca Polski w plebiscycie dla Przeglądu Sportowego.

Sportowiec odbierając nagrodę wygłosił wzruszające przemówienie, w którym podziękował wszystkim, którzy wspierali go i pomagali mu w odniesieniu sukcesu. Na początku Robert zaczął od swoich rodziców.

– Chciałbym podziękować mojemu tacie, mojej mamie, którzy mnie wspierali. Żałuję, że mój tata nie mógł nigdy zobaczyć mojego meczu na żywo. Wiedziałem jednak, że nigdy nie mogę się załamać – powiedział Robert Lewandowski.

Oczywiście nie mogło zabraknąć podziękowań dla żony – Anny Lewandowskiej.

– Moja żona pomogła mi wejść na kolejny szczyt i pokonać kolejne bariery. Dopóki będę grał w piłkę nożną, będę robił wszystko, żeby myśleć o tym co przed nami – mówił sportowiec.

Dodatkowo, po gali Lewy po raz kolejny podziękował Ani, tym razem już przez swojego instagrama. Według Roberta, nie odniósłby takiego ukceu, gdyby nie wsparcie swojej wspaniałej żony.

– Oto przepis na sukces: nie byłoby mnie tutaj, gdyby nie ona. Moje największe wsparcie – napisał sportowiec.

Please follow and like us: