Home Celebryci Lara Gessler dziękuje swoim fanom za wsparcie!

Lara Gessler dziękuje swoim fanom za wsparcie!

Lara Gessler dziękuje swoim fanom za wsparcie!
0
0

Lara Gessler przez swoje social media zawiadomiła o śmierci swojego ojca. Córka znanej restauratorki po odejściu Piotra Gesslera zniknęła z internetu, jednak dziś powróciła i podziękowała swoim obserwatorom za ogromne wsparcie jakie od nich dostała.

lara gessler

Piotr Gessler była znanym polskim restauratorem, synem Zbigniewa Gesslera i drugim mężem Magdy Gessler. Para poznała się po powrocie kobiety z Madrytu i doczekała się jednej córki – Lary. Niestety, ich związek nie przetrwał próby czasu i para rozwiodła się gdy dziewczynka miała zaledwie 9 lat. Po rozwodzie rodziców, Lara Gessler zamieszkała z tatą.

JAK LARA GESSLER DAŁA NA IMIĘ SWOJEJ CÓRCE?!

– Poniekąd uratowało mnie rozstanie rodziców. Bałam się, że będę musiała wskazywać, z kim chce być, ale tak się nie stało. Tato był dla mnie naturalnym wyborem. Mama przekierowała swoje życie w inną stronę. Przede wszystkim bardzo skupiła się na pracy. Myślę, że chyba wiedziała, co jest dla mnie lepsze – mówiła w wywiadzie Lara Gessler.

Niestety, 27 sierpnia 2021 roku rodzina powiadomiła nas o śmierci warszawskiego restauratora. Cała sytuacja była niezwykle trudna dla Lary, która na jakiś czas zniknęła z internetu. Dziś jednak wróciła aby podziękować swoim fanom za wyjątkowe wsparcie jakie jej okazali.

– Kochani, bardzo wam wszystkim dziękuję za słowa wsparcia, otuchy. Wasze historie i pomoc. Wybaczcie mi moją zmniejszoną obecność tu. Powoli wróci do normy. Myślę o was i wiedzcie, że jesteście dla mnie dużym wsparciem – napisała na swoim Instagramie Lara Gessler.

Cała redakcja portalu Niefejki.pl składa rodzinie Gesslerów wyrazy ogromnego współczucia z powodu śmierci członka rodziny.

Please follow and like us: