Home Celebryci Kuba Wojewódzki zarzuca Pirógowi hipokryzję!

Kuba Wojewódzki zarzuca Pirógowi hipokryzję!

Kuba Wojewódzki zarzuca Pirógowi hipokryzję!
0
0

Michał Piróg w gorzkich słowach krytykował Krystynę Pawłowicz i hejt, jaki powstał wobec 10 letniego transpłciowego dziecka. Do jego słów szybko odniósł się Kuba Wojewódzki, który zarzucił swojemu koledze ze stacji hipokryzję.

kuba wojewódzki

Jakiś czas temu Krystyna Pawłowicz na swoim Twitterze opublikowała wpis, gdzie w swoim stylu powiedziała co sądzi o osobach transpłciowych. Wpis odbił się szerokim echem po polskim Twitterze i na sędzinę TK wylał się niemały hejt. Finalnie, kobieta usunęła swój post. Sprawę postanowił skrytykować Michał Piróg, który nie szczędził w słowach pod adresem Pawłowicz.

Wydawałoby się, że słowa Piróga zakończą całą sprawę, jednak nagle do akcji wkroczył Kuba Wojewódzki, który zarzucił swojemu koledze hipokryzję. Ponadto wypomniał mu sprawę sprzed lat, gdzie przez jego słowa spotkał się z ogromnymi atakami.

– Na swoim Instagramie Michał Piróg grzmi i moralizuje, bo w tej roli lubi siebie najbardziej. Tym razem dostaje się Krystynie Pawłowicz. Michał zarzuca jej nagonkę i fale hejtu na 10-letnie, transpłciowe dziecko, jego rodzinę i najbliższych. (O haniebnym poziomie etycznym Pawłowicz nikogo nie muszę informować, bo każdy go widzi) Pisze o raku nienawiści, bo Michał lubi być literatem. Dodaje że jest hejtu przeciwnikiem – napisał na swoim Instagramie Kuba Wojewódzki.

Kuba Wojewódzki zarzuca Pirógowi hipokryzję.

Ponadto celebryta wypomniał swojemu koledze, że ten na łąmach tygodnika ”Wprost” zasugerował, że Wojewódzki jest ,,ukrytym gejem”. Skutkowało to ogromną falą hejtu jaka się wylała na samozwańczego ”Króla TVN-u”.

– Otóż nie drogi kolego. Jesteś dokładnie taki sam. Kilka lat temu z tych samych niskich pobudek, co Pawłowicz, przypisałeś mnie do swojej mniejszości seksualnej. Nic do niej nie mam poza żalem, że ma takiego ambasadora jak ty. Wiedziałeś, że w tak homofobicznym kraju, jak Polska, spotka się to z lawiną agresji. I spotkało. Bo słowo pedał w rankingach wygrywa u nas nawet ze słowami ku*a i chj. Gdzie wtedy była twoja romantyczna troska o humanizm, rodzinę i najbliższych? – kontynuował dziennikarz.

Na koniec zarzucił Pirógowi hipokryzję i śmieszność.

– Przestań taneczny bracie uderzać w tragiczne tony, a uderz się w pierś. Bo patos czasami o milimetry mija się ze śmiesznością i hipokryzją – zakończył Wojewódzki.

Please follow and like us: