Home Celebryci Kuba Wojewódzki ciśnie w swoim programie Agustina Egurolle!

Kuba Wojewódzki ciśnie w swoim programie Agustina Egurolle!

Kuba Wojewódzki ciśnie w swoim programie Agustina Egurolle!
0
0

Kuba Wojewódzki od lat już współpracuje z telewizją TVN. Przez jakiś czas samozwańczo przybrał tytuł ”Króla TVN-u”. Nic więc dziwnego, że niezwykle zbulwersowało go przejście kolegi z pracy, Agustina Egurroli do TVP. Celebryta w gorzkich słowach skwitował ten niechlubny transfer.

kuba wojewódzki

W połowie lutego media obiegła informacja o nowej obsadzie programu „Dance, dance, dance”. Joanna Jędrzejczyk oraz Agustin Egurrola zastąpili na stanowisku jurorskim Annę Muchę i Roberta Kupisza. Ta wiadomość niezwykle poruszyła większość gwiazd a w szczególności wspomnianego wyżej Kubę Wojewódzkiego.

Tak samo jak Wojewódzki, Egurrola przez długi czas współpracował z telewizją TVN. Niestety współpraca ze stacją zakończyła się wraz z transferem choreografa do TVP.

W najnowszym odcinku show Kuby Wojewódzkiego, prowadzący nie omieszkał skomentować całego zajścia w niezwykle uszczypliwy sposób.

– „Chciałbym pozdrowić z tego miejsca mojego byłego przyjaciela, kolegę i znajomego Agustina Egurrolę. Kiedyś pracowałeś w telewizji, gdzie twoją koleżanką z pracy była np. Martyna Wojciechowska. Dzisiaj pracujesz w telewizji, gdzie twoim kolegą będzie Norbi… Dobra zmiana – powiedział Wojewódzki.

Dodatkowo w swojej wypowiedzi, nawiązał do jednej z rozmów z Agustinem Egurrolą.

– Zawsze się denerwowałeś Agustinie, jak ci mówiłem, że taniec to jest droga donikąd. Okazuje się, że to ja miałem rację. Żegnaj przyjacielu – zakończył Kuba Wojewódzki.

Król TVN nie był jedyną osobą, która skrytykowała przejście choreografa do Telewizji Polskiej. Znana dziennikarka Kinga Rusin również wyraziła swoją opinię na temat tego transferu.

– „Pozdrawiam Was, gwiazdy TVP, i lustra w Waszych domach też pozdrawiam, o ile jeszcze tam wiszą! Ps. Agustin, gratuluję laudacji we wczorajszych Wiadomościach. Żeby tylko prezes nie był zazdrosny… – napisałą prezenterka.

Please follow and like us: