Home Celebryci Kożuchowska niemal płacze ze szczęścia! Gratulacje!

Kożuchowska niemal płacze ze szczęścia! Gratulacje!

Kożuchowska niemal płacze ze szczęścia! Gratulacje!
0
0

Małgorzata Kożuchowska przekazała wspaniałe nowiny. Aktorka przeżywa właśnie dwa niesamowicie ważne wydarzenia w swoim życiu. Kobieta informując o tym nie mogła się powstrzymać od płaczu ze wzruszenia a ze strony fanów posypały się liczne gratulacje. Co takiego się stało?

kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska ma obecnie wiele powodó do radości. Aktorka lada dzień będzie świętować 6 urodziny swojego synka to jeszcze po 6 latach przerwy wróci na deski Teatru Narodowego w Warszawie. Spektakl, w którym aktorka gra główną rolę przyniósł jej tyle szczęścia, że kobieta postanowiła się tym podzielić na mediach społecznościowych.

– Skłamałabym pisząc, że powrót na deski sceny narodowej to była bułka z masłem. Nie była! I choć jeszcze nogi się pode mną uginają, to jestem szczęśliwa. Mój wybuch podczas braw po premierze był spontaniczny i nie do końca kontrolowany, ale szczery – napisałą Małgorzata Kożuchowska.

Aktorka podziękowała również dyrektorowi teatru, Janowi Englertowi za zafuanie i najpiękniejszy prezent jaki mogła sobie wyobrazić w związku z ważnym w jej życiu wydarzeniem. Kożuchowska bowiem obchodziła niedawno rocznicę ślubu z  Bartłomiejem Wróblewskim – znanym powszechnie dziennikarzem.

Para pobrała się 30 sierpnia 2008 roku w kościele Świętego Krzyża w Warszawie. 6 lat później na świat przyszedł ich 6 letni syn Jaś.

Z tej okazji gwiazda opublikowała sentymentalne zdjęcia z tego wydarzenia. Trzeba przyznać, że suknia aktorki robi naprawdę kolosalne wrażenie. Internauci byli zachwyceni kreacją Małgosi a w sekcji komentarzy pojawiły się liczne gratulacje.

Please follow and like us: