Home Celebryci Kinga Rusin w końcu wraca. Wiemy co się dzieje z gwiazdą!

Kinga Rusin w końcu wraca. Wiemy co się dzieje z gwiazdą!

Kinga Rusin w końcu wraca. Wiemy co się dzieje z gwiazdą!
0
0

Kiedy Kinga Rusin odeszła z DDTVN, na jakiś czas zniknęła ze świata polskiego show-biznesu. Dziennikarka jednak cały czas pozostała aktywna na instagramia, gdzie informuje fanów o swoich poczynaniach. Niedawno celebrytka opublikowała zdjęcie, które wywołało euforię wśród jej wielbicieli. Z każdych stron posypały się gratulacje.

kinga rusin

Kinga Rusin jest jedną z najbardziej wpływowych i przedsiębiorczych polskich gwiazd. Jej marka kosmetyczna „PAT&RUB” od wielu lat cieszy się niesamowitą popularnością. Ponadto gwiazda ma jedno z większych kont na instagramie – obserwuje ją blisko pół miliona osób.

Kinga Rusin nie zawsze była uwielbiana.

Nie zawsze jest jednak miło i kolorowo. Na Kingę Rusin całkiem niedawno wylała się fala hejtu, po tym jak poszła po gali oscarowej na prywatną imprezę gwiazd Hollywood. Gwiazda opublikowała wtedy parę zdjęć z imprezy i wpis, po którym została skrytykowana przez media i wielu internautów. Od tego czasu, gwiazda zmieniła swój wizerunek co przekłada się na uwielbienie ze strony obserwatorów.

Aktualnie Kinga Rusin przebywa na bajkowych wakacjach w Grecji, gdzie wraz ze swoim partnerem Markiem Kujawą świętują 10 lecie ich związku. Na instagramie nie brakuje zdjęć z wyprawy naszych zakochanych, jednak jedno z nich przykuło uwagę internautów. Na zdjęciu Kinga Rusin zapozowała do niego w czarnym kostiumie kąpielowym i stylowych okularach przeciwsłonecznych. Wokół niej biegały świnki.

– Dziś Międzynarodowy Dzień Zwierząt. Mija właśnie 6 lat odkąd nie jem mięsa. Dobrze mi z tym – i psychicznie i fizycznie – wyznała Rusin pod fotografią.

Przypomnijmy, że 5 października to Międzynarodowy Dzień Zwierząt. Wpis spotkał się z ogromną ilością pozytywnych komentarzy. Fani gratulowali Kindze tak szlachetnej postawy i dodatkowo dzielili się z nią własnymi historiami dotyczącymi zmiany sposobu żywienia. Kinga Rusin aktywnie brała udział w dyskusjach i nie pozostawała bierna na odpowiedzi swoich fanów. Zasłużyła na pochwałę?

Please follow and like us: