Home Celebryci Kim jest aktualny partner Moniki Richardson?!

Kim jest aktualny partner Moniki Richardson?!

Kim jest aktualny partner Moniki Richardson?!
0
0

Ostatnie miesiące były niezwykle ciężkie dla Moniki Richardson. Kobieta musiała przeżyć niezwykle medialny rozwód ze swoim byłym mężem – Zbigniewem Zamachowskim. Na szczęście jednak kobieta nie musiała długo czekać na kolejnego mężczyznę jej życia. Kim zatem jest jej nowy partner?

moniki richardson

Rozwód Moniki Richardson ze Zbigniewem Zamachowskim należał do niezwykle medialnych rozstań. Przez długi czas para nie wypowiadała się na ten temat, jednak ostatecznie obydwoje potwierdzili, że zdecydowali się rozstać. W kwietniu Monika Richardson opowiedziała nieco więcej o relacji z byłym mężem, rozwodzie i dodatkowo zapowiedziała, że zamierza powrócić do swojego dawnego nazwiska.

Monika Richardson niezwykle ciężko przeżyła rozstanie z byłym mężem, dlatego ogromnym szokiem było dla wielu, że kobieta już znalazła sobie nowego partnera. Drugą połówką kobiety stał się Konrad Wojterkowski, znany biznesmen, właściciel Grupy #BeReady, producent filmowy i filantrop.

To właśnie na instagramie Konrada, pojawiło się wspólne zdjęcie z dziennikarką.

– To jest @MonikaRichardson, która przeprowadzała ze mną wywiad. Jakiś czas później, spotkaliśmy się ponownie. Oboje byliśmy sami, to postanowiliśmy pobyć nieco dłużej, niż tylko na wieczorne rozmowy – napisał w opisie Konrad Wojterkowski.

Mężczyzna podkreślił, że nie wie ile parze będzie dane być razem, jednak oboje się zgadzają, że w ich wieku nie warto marnować czasu na samotność.

– Jak długo los obdarzy nas radością wspólnego obcowania, nie wiemy. Wiemy jedno: życie jest za krótkie, żeby marnować je na bycie samotną matką czy ojcem, więc jesteśmy razem – napisał mężczyzna.

Dodatkowo zaapelował do portali plotkarskich i paparazzi, aby nie wchodzili z butami życie prywatne ich i ich dzieci.

– Mamy świadomość, że Wasza praca polega również na szukaniu newsów. (…) Jak będziecie robić to z klasą, to nie będziemy »musieli« spierać się na salach sądowych o to, kto ma rację. Nie chcemy jedynie i nie życzymy sobie, byście »otoczyli opieką« nasze dzieci, bo one nie są osobami publicznymi- zakończył biznesmen.

Please follow and like us: