Home Poruszające Katarzyna Zielińska żegna się z mamą. Wzruszający wpis!

Katarzyna Zielińska żegna się z mamą. Wzruszający wpis!

Katarzyna Zielińska żegna się z mamą. Wzruszający wpis!
0
0

Znana polska aktorka, Katarzyna Zielińska wyjawiła przez swojego Instagrama, że kilka dni temu zmarła jej mama. Aktorka we wzruszającym wpisie przyznała, że nie do końca jeszcze radzi sobie z tą sytuacją, jednak wie, że jej mama jest teraz w lepszym miejscu. Pogrzeb mamy Katarzyny Zielińskiej odbył się 12 lipca w kościele parafialnym pw. św. Elżbiety w Starym Sączu.

katarzyna zielińska

Anna Zielińska zmarła 5 lipca 2021 roku, mając 76 lat. O jej śmierci poinformowała jej córka, aktorka, Katarzyna Zielińska. Kobieta wstawiła na Instagrama zdjęcie ze swoją mamą oraz opublikowała wzruszający wpis. Aktorka wyznała, że bardzo tęskni za swoją mamą i jest jej niezwykle trudno pogodzić się z tą stratą.

– Mamusiu, Mamusiu, Mamuś. Od ponad tygodnia niebo ma kolor twoich oczu. Jest jeszcze bardziej niebieskie. Jest piękne. Szukamy cię z Heniem i Alesiem na każdej chmurce. To takie trudne Mamo – zaczęła Katarzyna Zielińska.

Następnie aktorka przyznała, że obecny czas jest niezwykle trudny zarówno dla niej jak i dla jej rodziny. Niestety, płacz i łzy często goszczą na twarzach rodziny aktorki. Mimo to, jednak wierzą, że ich mama odeszła do lepszego świata, gdzie jest jej dobrze.

– Ciężko ogarnąć głowę. Te łzy to bardzo egoistyczna sprawa, bo jest ci tam dobrze. Na pewno tak jest. Spacerujesz i oddychasz pełną piersią. Tylko zaskoczyłaś nas tym nagłym spacerem. Miałyśmy iść na kawę do kawiarni Kalusi i na placki z wątróbką. Twoje ulubione. Ale jakoś to ogarnę. Muszę. Tylko powiedz mi, dlaczego w Niebie nie działają telefony? Byłoby łatwiej, bo zawsze odbierałaś od nas Mamuś. Zawsze. – zakończyła wpis Katarzyna Zielińska.

Please follow and like us: