Home Celebryci Katarzyna Figura przeszła całkowitą metamorfozę!

Katarzyna Figura przeszła całkowitą metamorfozę!

Katarzyna Figura przeszła całkowitą metamorfozę!
0
0

Katarzyna Figura postanowiła chyba zaeksperymentować ze swoimi włosami. Aktorka wraz z córką wybrała się do fryzjera, gdzie przeszła całkowitą metamorfozę. Efekty wizyty będziecie mogli zobaczyć już za chwilę.

katarzyna figura

Katarzyna Figura jest największą tzw. seksbombą polskiej kinematografii. Kobieta jest jednak świetną aktorką i współpracowała z najlepszymi polskimi reżyserami. Ponadto w 2004 roku udało jej się wygrać Orła dla Najlepszej Aktorki.

Gwiazda od wielu lat zachwyca nas swoją urodą i niepowtarzalnym stylem. Niezwykle ważną istotą jej wizerunku była fryzura, która od wielu lat pozostawała taka sama. Teraz jednak Katarzyna Figura wraz ze swoją córką Koko, postanowiła zaeksperymentować.

– Nie od dzisiaj wiadomo, że uwielbiam eksperymentować ze swoją fryzurą (ale tylko pod okiem profesjonalistów!). I dziś nie było inaczej, co więcej nie byłam sama, bo towarzyszyła mi Koko. Efekt – jesteśmy w pełni zadowolone ze swoich metamorfoz – napisała Katarzyna Figura na swoim instagramie.

Aktorce towarzyszyła 18 letnia córka Koko, która również zdecydowała się na spore zmiany. Aktorka postawiła na blond grzywkę a Koko wybrała burzę gęstych kasztanowych loków. Obie kobiety wyglądają fantastycznie w nowych włosach. Dodatkowo nowe fryzury przypadły do gustu również i fanom aktorki. W komentarzach posypała się cała masa komplementów, które niewątpliwie doceniły metamorfozę obu pań.

Kasi i jej córce gratulujemy tak odważnego kroku oraz życzymy więcej udanych eksperymentów i nowych wcieleń.

Please follow and like us: