Home Celebryci Katarzyna Ankudowicz ostro o TVP i nowej ustawie!

Katarzyna Ankudowicz ostro o TVP i nowej ustawie!

Katarzyna Ankudowicz ostro o TVP i nowej ustawie!
0
0

Znana i ceniona polska aktorka dołączyła do protestu ”Media bez wyboru”. Katarzyna Ankudowicz wsparła głośny protest polskich mediów przez swojego instagrama zamieszczając tam grafikę protestu. Ponadto nie omieszkała wyrazć swojego zdania na temat TVP.

katarzyna ankudowicz

Katarzyna Ankudowicz to aktorka, która przez wiele lat była związana z serialami oraz produkcjami TVP. Aktorkę mogliśmy zobaczyć w takich produkcjach jak: ”Blondynka” czy ”O mnie się nie martw”.

W momencie wybuchu protestów, aktorka zamieściła na swoich mediach społecznościowych  czarną grafikę z napisem „Media bez wyboru”. Dodatkowo kobieta postanowiła wypowiedzieć się na temat treści puszczanych na TVP.

– Po to się z dykty dekoracje buduje, żeby było pięknie i niedrogo. Nie chcę ani dykty, ani dyktatury. Nie chcę repolonizacji kuli ziemskiej – pisała Ankudowicz.

Dodatkowo wyraziła swoje zaniepokojenie odnośnie coraz częstszych produkcji zachodnich na antenie tejże stacji. Aktorka uważa, że za niedługo wschodnie produkcje całkowicie zastąpią polskie. Nie omieszkała się też wspomnieć o jawnym wsparciu jakim telewizja publiczna darzy partię rządzącą. Według aktorki, ten stan rzeczy jest absolutnie niedopuszczalny.

– I co zostanie? Rosyjskie i tureckie seriale oraz kosmiczne wiadomości? To jest dopiero prawdziwa polska rzeczywistość narodowa. Z dyktyI co zostanie? Rosyjskie i tureckie seriale oraz kosmiczne wiadomości? To jest dopiero prawdziwa polska rzeczywistość narodowa. Z dykty – kontynuowała kobieta.

Please follow and like us: