Home Celebryci Kasia Cichopek topless. Fani nie mogli się powstrzymać…

Kasia Cichopek topless. Fani nie mogli się powstrzymać…

Kasia Cichopek topless. Fani nie mogli się powstrzymać…
0
0

Kasia Cichopek znana jest większości Polaków jako bardzo skromna dziewczyna. Ostatnio jednak aktorka zaszokowała swoich fanów, zdjęciem wrzuconym na swojego Instagrama. Zdjęcie w bardzo krótkim czasie stało się niezwykle popularne i podchwyciły go wszystkie portale plotkarskie. Dlaczego? Kasia Cichopek zapozowała w nim topless!

kasia cichopek

Jak widać Kasia Cichopek – gwiazda serialu ”M jak miłość”, postanowiła zrobić sobie krótkie wakacje. Aktorka wraz ze swoim mężem, Marcinem Hakielem i dwójką dzieci, pojechała na Gran Canarię. Jak wszyscy celebryci Cichopek co jakiś czas wrzucała zdjęcia z podróży na swojego Instagrama. Aktorka głównie pozuje na nich z dziećmi i mężem, jednak zdarzają się osobiste sesje w których pozuje sama w bardzo skąpych kostiumach.

Ostatnio, najnowsze zdjęcie z wakacji przykuło uwagę nie tylko obserwatorów gwiazdy ale też wszystkich portalów plotkarskich. Aktorka założyła na siebie szary długi cardigan, a pod niego satynowy top. Na zdjęciu, jedno z ramiączek topa opada, dzięki czemu możemy zobaczyć, że Cichopek na poranną sesję nie włożyła na siebie stanika. Fani padli z wrażenia. W komentarzach mocno chwalili stylizację aktorki i przestrzegali ją przed panującym koronawirusem. Pojawiały się pytania czy aktorka nie boi się podróżować podczas groźnej epidemii i czy w miejscu, gdzie wypoczywa jest bezpiecznie. Aktorka nie udzieliła jednak odpowiedzi na żadne z pytań.

Please follow and like us: