Home Celebryci Kamil Durczok zakłada aplikację mobilną! Co tam znajdziecie?

Kamil Durczok zakłada aplikację mobilną! Co tam znajdziecie?

Kamil Durczok zakłada aplikację mobilną! Co tam znajdziecie?
0
0

Kamil Durczok jest niezwykle usatysfakcjonowany własną aplikacją mobilną – ”Durczokracja”. Dziennikarz zdradził w jednym z wywiadów, że zainteresowanie jego aplikacją przerosło jego najśmielsze oczekiwania a ponadto zapowiedział, że pracuje już nad nowymi update’ami i rozwiązaniami.

kamil durczok

Kamil Durczok start swojej aplikacji mobilnej zapowiadał już w sierpniu br. Finalnie, w końcu doczekaliśmy się startu i już teraz Durczokrację możemy zainstalować na naszych urządzeniach mobilnych.

– Nowe zwykle rodzi się w bólach. Ten poród też był niełatwy. Pojawiło się kilka problemów technicznych i prawnych, które sprawiły, że zamiast produkować kontent, pisać i nagrywać, byłem zmuszony skupić się na czymś innym. Ale z każdym dniem jest lepiej, współpraca z ekipą z Edicom to naprawdę przyjemność, kolejne problemy znikają. Jestem pewien, że wkrótce osiągniemy ”wysokość przelotową” – mówił Kamil Durczok w rozmowie z Wirtualnymi Mediami.

Kamil Durczok szczerze o swojej nowej aplikacji!

Niestety sporo użytkowników krytykuje aplikację Durczoka, za niewielką liczbę materiałów dziennikarza w aplikacji. Niektórym również, nie podoba się ilość danych jaką muszą podać. Ponadto, słychać też głosy o bardzo wysokiej subskrypcji, która nam pozwoli korzystać z aplikacji. Kamil Durczok zapowiadał, że dostęp będzie można wykupić za parę złotych, jednak cena osiąga rozmiar 27 zł.

– „Zaledwie kilka postów” – ktoś napisał po trzech dniach od startu. No, trudno, żeby było inaczej, to nie gazeta, którą można produkować kilka miesięcy ”do szuflady”, a potem mieć archiwa pełne ciekawych, ponadczasowych treści. Pasjonuję się polityką. Nie sądzę, żeby kogokolwiek interesowały moje wynurzenia na tematy sprzed miesięcy. Jak kogoś zainteresują, to zapraszam na fanpage, tam je łatwo znajdzie – tłumaczył w rozmowie Kamil Durczok.

Na koniec, dziennikarz zapowiedział jakie treści będą publikowane w jego aplikacji.

– Wracam do wywiadów, choć najmniej będzie rozmów z politykami. Grono tych, z którymi warto rozmawiać, topnieje w zastraszającym tempie. Będą przynajmniej dwa projekty specjalne, ale na razie nie powiem o nich ani słowa. No, i zdecydowanie więcej interakcji z użytkownikami, na razie toczy się ona głównie na Facebooku, ale będą też inne formy – zakończył Durczok.

Please follow and like us: