Home Celebryci Jarosław Kret szczerze o koronawirusie! Chwyta za serce!

Jarosław Kret szczerze o koronawirusie! Chwyta za serce!

Jarosław Kret szczerze o koronawirusie! Chwyta za serce!
0
0

Jak wiadomo, znany prezenter pogodowy przez długi czas ciężko przechodził koronawirusa. Na szczęście finalnie cała sprawa zakończyła się pomyślnie, jednak Jarosław Kret w ostatnim wywiadzie postanowił opowiedzieć trochę o chorobie. Prezenter postanowił przestrzec Polaków aby uważali na siebie i swoich bliskich.

jarosław kret

Z dnia na dzień mamy po kilkadziesiąt tysięcy nowych zarażonych koronawirusem. W ciągu całej pandemii w naszym kraju zachorowało już ok. 900 tysięcy rodaków.

COVID dotknął również wielu celebrytów, aktorów oraz dziennikarzy. Znanymi osobami które miały kontakt z wirusem były: Maryla Rodowicz, Katarzyna Skrzynecka czy też wyżej wspomniany Jarosław Kret. Dziś w wywiadzie prezenter postanowił troche opowiedzieć o przchodzeniu przez niego choroby.

Kret w rozmowie z SuperExpressem wyznał, że dalej odczuwa skutki zarażenia koronawirsuem. Walczył z infekcją ponad 1.5 miesiąca a przez ponad 10 dni nie mógł fizycznie podnieść się z łóżka.

– Miałem bardzo ostry stan covidowy i w wyniku tego przyszło zapalenie płuc też bardzo ciężkie, rozległe i masywne. Wychodzę z tego. Muszę do końca tygodnia siedzieć w domu. Ale jestem pod opieką lekarzy. Bez przerwy mam jakieś badania, co drugi dzień – powiedział Jarosław Kret.

Następnie prezenter opisał dokładnie przebieg swojej choroby.

– Ja nie lekceważyłem wirusa, ale nasza praca dziennikarska wymaga kontaktu z ludźmi. Nawet nie wiem, kiedy się zaraziłem. Nagle dopadła mnie gorączka podchodząca pod 40 stopni, niewiele pamiętam z reszty dni. Leżałem, będąc w kontakcie z lekarzami. Czekałem, aż przejdzie. Człowiek nie ma na nic sił. Ja tylko piłem wodę i prawie nic nie jadłem. Schudłem 8 albo 10 kilo. Zrobienie sobie kanapki? To w ogóle nie wchodzi w grę. Człowiek jest tak dobity koronawirusem, że ja myślałem, żeby tylko dotrzeć do łazienki i jakoś z niej wrócić. Ja byłem w takim stanie – dodał Kret.

Please follow and like us: