Home Dieta Jaka jest cena robota Thermomix? Czy warto go kupić?

Jaka jest cena robota Thermomix? Czy warto go kupić?

Jaka jest cena robota Thermomix? Czy warto go kupić?
0
0

Dla niektórych gotowanie to przyjemność i pasja, jednak nie każdy urodził się z talentem kulinarnym. W wielu przypadkach, przyrządzenie najprostszego obiadu jest dla wielu kobiet istnym koszmarem. Niestety, jedzenie jest nieodłącznym czynnikiem naszego życia. Dlatego z pomocą przychodzi nam fenomenalny robot kuchenny, który nie tylko ułatwi nam gotowanie ale też zaoszczędzi czas. Ten niepowtarzalny robot gotuje, blenduje, sieka, uciera, miesza, waży, podgrzewa, a to tylko początek do jego funkcji. To absolutny hit sprzedażowy pośród sprzętu AGD. Dziś sprawdzimy jaka jest cena robota Thermomix i czy rzeczywiście warto go kupić!

thermomix cena

Czym tak naprawdę jest Thermomix?

Thermomix to wielofunkcyjny robot kuchenny, który ma całkowicie zrewolucjonizować nasze życie w kuchni. To urządzenie: miesza, gotuje, sieka, ubija, miksuje, gotuje na parze, wyrabia ciasto i waży produkty. Ponadto najnowszy model TM6 posiada funkcję czajnika, sous vide, wolnego gotowania i fermentowania!

To urządzenie całkowicie Cię odciąży w kuchni i zaoszczędzi Ci mnóstwo czasu. Jedyne co musisz zrobić to umieścić składniki w misie, wybrać odpowiedni program a robot dalej już będzie wiedział co z tym zrobić.

Thermomix – jakie są jego zalety?

W jaki sposób wyróżnia się Thermomix spośród innych robotów kuchennych? Przedstawiamy jedynie kilka jego zalet.

  • wielofunkcyjność – jedno urządzenie potrafi jednocześnie gotować, blendować, siekać, ucierać, mieszać, ważyć, podgrzewać, ugniatać, miksować i ważyć!
  • oszczędność czasu i miejsca – wystarczy wrzucić odpowiednie składniki, nastawić program a robot już sam będzie wiedział co ma robić. Ponadto posiada tyle funkcji, że swobodnie będziesz mogła pozbyć się takich rzecz y jak: blender, waga kuchennam, mikser itp.
  • intuicyjne oprogramowanie – to jedna z ogromnych zalet tego robota. Z uwagi na ilość funkcji może Ci się wydawać, że ogarnięcie tego wszystkiego zajmie Ci co najmniej kilka godzin. Nic bardziej mylnego. Tak naprawdę po kilku minutach z robotem wszystko będzie dla Ciebie proste i przejrzyste i od razu będziesz mogła przejść do gotowania.
  • łatwość w czyszczeniu – robot jest skonstruowany w taki z sposób, że bez problemu można go umyć w zmywarce co dodatkowo oszczędza Twój czas na sprzątanie.

Thermomix – jaka jest cena robota?

Cena urządzenia niestety nie jest niska, waha się bowiem między 4 799 zł a 5 395 zł (w zależności od modelu). Najnowszą wersję Thermomix TM6 możemy zakupić u przedstawicieli handlowych płacąc gotówką lub przelewem. Możemy jednak zakupić wcześniejszą wersję sprzętu – Thermomix TM5 – za 4 799 zł bez cookidoo i 5 199 zł z cookidoo. Należy pamiętać, że produkt można wziąć na raty, co na pewno odciąży Twój budżet.

Warto zaznaczyć, że cena robota Thermomix jest podyktowana wysoką jakością technologiczną i unikalnym patentem producenta. Nie da się ukryć, że cena jest wygórowana i nie każdy może sobie pozwolić na taki wydatek, jednak po kilku miesiącach użytkowania nie będziesz zawiedziona. Czas spędzony w kuchni oraz szybkość i jakość przygotowanych posiłków sprawi, że szybko zapomnisz cenę jaką wydałaś na robota. Cytując motto rodziny Gucci ”człowiek pamięta dłużej jakość niż cenę” w przypadku Thermomixa pasuje jak ulał.

Kto powinien się zaopatrzyć w Thermomix?

Thermomix jest robotem dla ludzi, którzy zwyczajnie nie mają czasu na spędzanie dużo czasu w kuchni. Świetnie sprawdza się u rodzin, które dbają o zdrowe odżywianie a posiadają małe dzieci. Thermomix przygotuje zupkę dla Twojego malucha, podczas gdy Ty będziesz mogła zająć się innymi obowiązkami. Ponadto jest idealnym rozwiązaniem dla ludzi, którzy lubią dobrze zjeść a nie czują się najlepiej w kuchni. Wiele kobiet dopiero po zakupie Thermomixa zaczęły odczuwać przyjemność z przygotowywania posiłków.

Thermomix to robot, który zdecydowanie zasługuje na wszelkie pochwały. Wysoka jakość i komfort jaki zapewnia sprawią, że jego zakup może być jedną z lepszych decyzji w Twoim życiu.

Wypełnij formularz i zamów Thermomix już dziś!

    Please follow and like us: