Home Życie Jak wyglądają zarobki gwiazd disco polo!

Jak wyglądają zarobki gwiazd disco polo!

Jak wyglądają zarobki gwiazd disco polo!
0
0

Disco polo to jeden z gatnunków muzyki, który się albo kocha albo nienawidzi. Nie ma jednak co ukrywać, że jest to najpopularniejszy gatunek muzyczny w Polsce, który towarzyszy większości Polaków na praktycznie każdej imprezie. Aktualnie gwiazdy disco polo zaczęły masowo pojawiać się w mediach Telewizji Polskiej i znakomicie wykorzystują swoje 5 minut. Wszyscy mówią, że branża disco polo to wspaniały biznes i świetne pieniądze. Jak wyglądają jednak dokładnie zarobki gwiazd disco polo?

zarobki gwiazd disco polo

Zarobki gwiazd disco-polo!

Częstochowskie rymy, chwytliwa melodia i proste teksty, w tych słowach możemy chyba scharakteryzować muzykę disco polo. Jak się okazuje, wraz z poopytem rośnie też podaż. Co raz więcej ludzi decyduje się na założenie zespołu disco polo, łączać z tym nadzieję o sławie i ogromnych pienądzach.

Disco polo przyciąga ludzi swoją swojskością i poruszaniem tematów życia codziennego z którymi może utożsamić się przeciętny Polak. Z tego względu, zespoły disco polo są często zapraszane na przeróżne imprezy okolicznościowe. Niedawno, manager znanego zespołu Weekend przyznał, że kalendarz na koncerty ma już zapełniony do końca roku a artyści potrafią grać po 3 lub 4 koncerty dziennie.

Jednak na pewno każdego z Was ciekawi, ile dokładnie gwiazdy inkasują za jeden koncert. Zespół Top Girls to aktualnie jeden z najbardziej znanych zespołów disco polo choć powstał praktycznie całkiem niedawno. W jednym z wywiadów z dyrektorem Green Star Music, dyrektor przyznał, że dziewczyny grają po 2 albo 3 koncerty dziennie a zarabiają przeciętnie 2- tysięcy za jeden koncert! Po podliczeniu, dziewczyny w rok są w stanie zarobić aż 6 milionów złotych! Takie pieniądze zrobią wrażenie praktycznie na każdym!

Please follow and like us: