Home Porady Jak najlepiej wybrać ubranie na siłownię?

Jak najlepiej wybrać ubranie na siłownię?

Jak najlepiej wybrać ubranie na siłownię?
0
0

Nie ma wątpliwości, że strój do siłowni niedawno zaczął żyć własnym życiem w świecie mody. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak wybrać ubranie na siłownię. Wraz z rozwojem mediów społecznościowych nikt nie jest bezpieczny przed złym strojem, w tym także na siłowni. Wszyscy chcemy wyglądać stylowo, aby czuć się dobrze nawet podczas ćwiczeń, dlatego bardzo ważne jest, aby przygotować jakieś stroje.

ubranie na siłownię

Musimy być dokładni w wyborze T-shirtów do naszych tenisówek, abyśmy mogli mieć komfortowy trening bez przegrzania lub zsuwania się skarpet.

Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem, czy chodzisz na siłownię od lat, oto jak się wybrać ubranie na siłownię.

Najlepsze ubranie na siłownię

Najważniejsza jest funkcjonalność i wygoda, dlatego wybieraj materiały syntetyczne, takie jak nylon, akryl lub polipropylen.

Bawełna jest powszechna, ponieważ jest niedroga, oddychająca i wygodna. Ale może cię obciążyć, gdy się pocisz, ponieważ zatrzymuje wilgoć.

ubranie na siłownię

1. Koszulka

Znajdź koszulkę z luźnym krojem, aby Twoja skóra mogła oddychać i uzyskać maksymalny ruch. Unikaj zbyt luźnej koszulki, ponieważ w przeciwnym razie spowoduje tarcie i spowolni. Podobnie ze zbyt ciasnym tank-topem.

Ponadto unikaj jasnoszarego, ponieważ z odległości mili widać plamy potu. Zamiast tego idź z szarymi błękitami, ponieważ ta paleta kolorów jest bardziej wybaczająca i może współpracować z wieloma rodzajami dna.

Bawełna jest świetna na cieplejsze miesiące, ale dla normalnej rutyny kup poliester T-shirt ze względu na jego elastyczność i oddychalność. Jest również trwały i nie kurczy się w praniu.

Aby zachować modę na siłowni, połącz koszulkę ze spodenkami lub legginsami, aby uzyskać praktyczny, ale stylowy wygląd.

2. Spodnie, spodenki, legginsy?

Spodenki, bluzy, dresy lub legginsy? To zależy od twojego treningu.

Więc jeśli wykonujesz ćwiczenia związane z sercem, wybierz szorty, które są dopasowane, ale nie przylegające.

Bluzy świetnie nadają się również do treningu fitness, ponieważ pozwalają twojemu ciału się pocić, ponieważ zatrzymują ciepło. Lub wybierz szorty, ponieważ są łatwe do wprowadzenia.

Legginsy to kolejny dodatek do stroju do ćwiczeń, jeśli ćwiczysz pilates lub jogę, ponieważ są wygodne i niczego nie zaczepiają.

3. Skarpetki

Kiedyś kołysaliśmy masywne białe skarpetki, ale teraz styl gimnastyczny ewoluował do dyskretnych, cieńszych wzorów.

Wybierz skarpetki do kostki, które znajdują się poniżej górnej części tenisówki, jeśli nosisz szorty, które wydłużają nogi.

Kolorystycznie znajdź białe lub szare skarpetki, aby Twoje stopy były wygodne i mogły oddychać.

Skarpety powinny być bezpieczne, aby zminimalizować pęcherze i wykonane z oddychającego materiału, takiego jak akryl lub mieszanka akrylowa, aby zapobiec przeciążeniu potu. Unikaj bawełny lub wełny, ponieważ zatrzymują one wilgoć.

Ponadto różne treningi wymagają określonych rodzajów skarpet. Jeśli jesteś biegaczem, wybierz skarpety kompresyjne , a jogini powinni mieć antypoślizgowe spodnie.

4. Buty

Solidna para biegaczy zapewnia odpowiedni strój na siłownię. Wspierają całą twoją rutynę – od skakania do przysiadów po skakanie do przodu i do tyłu.

Ogromne jest decydowanie o idealnych butach do biegania, ponieważ jest ich tak wiele na rynku, więc wypróbuj kilka.

Będąc w sklepie, wypróbuj potencjalne buty, chodząc i skacząc w górę iw dół. Powinieneś również zabrać ze sobą skarpetki, które będziesz nosić na siłowni.

Buty do biegania powinny zapewniać stabilność, kontrolę ruchu i mieć dodatkową wyściółkę do biegania. Poproś sprzedawcę o znalezienie buta, który pasuje do kształtu Twojej stopy, takiego jak łuk o innym rozmiarze.

Buty do chodzenia powinny zapewniać swobodę ruchów i amortyzację, podczas gdy trenażery są najbardziej popularne na siłowniach. Są to dla kogoś, kto biegnie, chodzi i bierze zajęcia fitness , i musi oferować elastyczność, amortyzację i wsparcie boczne.

Nie jesteś pewien kolorów? Odrobina koloru lub nadruk to dobra zabawa. Ale uniwersalne kolory, takie jak czarny i szary, działają z różnymi strojami.

Please follow and like us: