Home Porady Jak w 10 sekund ochłodzić nagrzany samochód bez klimatyzacji!

Jak w 10 sekund ochłodzić nagrzany samochód bez klimatyzacji!

Jak w 10 sekund ochłodzić nagrzany samochód bez klimatyzacji!
0
0

Samochód bez klimatyzacji w lato to prawdziwa tragedia. Upały niestety często o tej porze roku dobijają do 30 stopni w wyniku czego w naszym samochodzie temperatura może sięgać nawet 50 stopni! Na szczęście jest jeden prosty sposób, który sprawi, że nie będziesz musiał wchodzić do samochodu jak do rozgrzanego piekarnika. Zostań z nami, a dowiesz się w jaki sposób ochłodzić swój samochód w dosłownie kilka sekund.

samochód

Gdy samochód stoi na pełnym słońcu, po kilkudziesięciu minutach temperatura w nim może osiągnąć az 50 stopni Celsjusza! Nie ma co do tego wątpliwości, że wchodzenie do takiego samochodu nie jest zbyt przyjemne dodatkowo, gdy mamy popsutą klimatyzację. Na szczęście jest na to prosty sposób, który pozwoli Ci szybko i sprawnie ochłodzić samochód.

Sztuczka ta jest stosowana w wielu krajach, w których temperatura sięga powyżej 30℃. Można włączyć oczywiście klimatyzację, jednak nie wszystkie auta są w nią wyposażone. Ponadto klimatyzator zużywa bardzo dużo energii kiedy auto stoi. Ten trik trwa jedynie kilkadziesiąt sekund i jest niezawodny!

Jedyne co musisz zrobić, to otworzyć całkowicie okno po stronie kierowcy. Następnie obejdź samochód, otwórz i zamknij drzwi samochodu po stronie pasażera. Wykonaj czynność kilka razy i dodaj do tego trochę siły, żeby szybciej wynieść gorące powietrze z auta. Nie zwracaj uwagi na dziwne spojrzenia osób postronnych, tylko ciesz się zdobytą wiedzą i efektami jakie Ci ona przyniosła. Od teraz przegrzane auto już nigdy nie będzie stanowiło dla Ciebie problemu!

Please follow and like us: