Home Celebryci Jak mieszka Janusz Korwin Mikke? [GALERIA]

Jak mieszka Janusz Korwin Mikke? [GALERIA]

Jak mieszka Janusz Korwin Mikke? [GALERIA]
0
0

Wiele z nas zapewne, zastanawiało się jak mieszka najbardziej kontrowersyjny polski polityk – Janusz Korwin-Mikke. Czy w swojej podwarszawskiej rezydencji posiada, 15 łazienek, złote krany, 5 Roll’s Royce’ów i podziemny basen. Nic bardziej mylnego! Takiego wystroju, raczej żaden z nas się nie spodziewał. Jak pokazał nam nowy program SuperExpressu – ,,Politycy od kuchni”, pan Janusz, wraz ze swoją żoną mieszkają skromnie, jak na polityka.

Jak Mieszka Janusz Korwin-Mikke?

,,Politycy od kuchni” to nowy program SuperExpressu, w którym dziennikarze – Kamil Szewczyk i Piotr Lekszycki – pokazują, jak wygląda mieszkanie, rodzina i życie polityków, z dala od fleszy i reporterów. W ppierwszym odcinku programu, gośćmi byli Janusz Korwin-Mikke wraz z żoną Dominiką. Dziennikarze pokrótce zwiedzili dom pana Janusza, a następnie przeszli na rozmowy o polityce i nie tylko!

jak mieszka korwin

Pierwszą rzeczą, która przykuła uwagę dziennikarzy były liczne karykatury pana Janusza, rozwieszone na ścianach. Dziennikarze żartobliwie zarzucili posłowi narcyzm, na co Korwin odpowiedział, że są to karykatury głównie przysyłane przez fanów, które musi gdzieś trzymać.

Następnie Korwin zaprosił dziennikarzy do salonu, gdzie na ścianach wisiały zabytkowe szable, szpady, pistolety oraz godło polski. Tuż obok nich stał keyboard, na którym poseł Konfederacji zagrał znany szlagier Mieczysława Fogga ,, Tango Milonga”.

janusz korwin-mikke

Pomimo że wiele osób spodziewałoby się po Korwinie luksusów, jego kuchnia wygląda jak kuchnia zwykłych Polaków klasy średniej. Barowa lada i krzesła, oraz belka z wiszącymi przyrządami kuchennymi, którą 77-latek samodzielnie zmajstrował. 

janusz korwin-mikke

Następnie Korwin pokazał dziennikarzom sypialnię i swój gabinet. W gabinecie panował lekki bałagan, z uwagi na obecność córki Korwina, która jak się tam wprowadziła na jakiś czas.

janusz korwin-mikke

Na koniec, dziennikarze SuperExpressu przeprowadzili z posłem Konfederacji i jego żoną krótką rozmowę. Nie brakowało w niej trudnych pytań i kłopotliwych pytań.

Please follow and like us: