Home Celebryci Iwona Węgrowska otwarcie o swoim życiu seksualnym!

Iwona Węgrowska otwarcie o swoim życiu seksualnym!

Iwona Węgrowska otwarcie o swoim życiu seksualnym!
0
0

Iwona Węgrowska to znana polska piosenkarka, która ostatnio udzieliła dla SuperExpressu bardzo szczerego wywiadu. Kobieta uchyliła rąbka tajemnicy na temat swojego życia prywatnego. Wyznała, że wraz ze swoim partnerem ma bardzo ”temperamentni” zarówno w związku jak i w łóżku.

iwona węgrowska

Iwona Węgrowska zawsze bardzo otwarcie mówi o swoim życiu prywatnym. W ostatnim wywiadzie dla SuperExpressu zdradziła parę pikantnych szczegółów o swoim związku z modelem Maciejem Marcjanikiem. W wywiadzie poruszyła również temat seksu i podkreśliła jak jest ważny dla niej w życiu i w związku.

– Seks jest dla mnie bardzo ważny! Myślę, że w każdym związku jest on bardzo potrzebny. Cieszę się, że spotkałam na swojej drodze tę drugą połówkę. Oboje jesteśmy bardzo temperamentni, namiętni i bardzo się zgadzamy w tej kwestii. Zawsze jest między nami gorąco, jest po prostu petarda – mówiła w wywiadzie piosenkarka.

W dalszej części wywiadu Iwona Węgrowska stwierdziła, że przez nadmiar obowiązków nie zawsze ma czas na realizację seksualnych potrzeb. Para często musi stawić czoła długiej rozłące co niezwykle frustruje i irytuje naszą gwiazdę.

– Czasami, gdy jest dużo pracy, wyjazdów, przychodzi zmęczenie lub są takie dni, że nie jesteśmy razem z Maćkiem, to brak bliskości powoduje u mnie mocny stres. Chodzę wtedy nerwowa – mówiła Iwona Węgrowska.

Mimo, że w związku dochodzi często do kłótni, Iwona stawia na spokój, równowagę i regularny seks.

– Zdarzają się też kłótnie, one rozdzielają nas na dłużej. Godzenie się jest piękne. Wolę spokój i jak tylko to możliwe, to miłość fizyczną codziennie – zakończyła gwiazda.

Please follow and like us: