Home Ludzie Instagram zdominowany przez mężczyzn

Instagram zdominowany przez mężczyzn

Instagram zdominowany przez mężczyzn
0
0

Instagram staje się coraz bardziej popularny i niewątpliwie obfituje w coraz większą liczbę użytkowników. Kto zatem zgarnia tych nowych followersów?

instagram

Instagram ma w tej chwili ponad 1 miliard aktywnych użytkowników miesięcznie. Oznacza to, że co ósma osoba ma konto na Instagramie. Przede wszystkim wydawać się może, że jest on zdominowany przez konta celebrytów czy aktorów. Jednak nic bardziej mylnego.

Ku zaskoczeniu wielu internatów to właśnie piłkarz zdominował tę platformę. Cristiano Ronaldo, zawodnik Juventusu F.C., ma najwięcej obserwatorów, ponieważ ma ich, aż 317 milionów. W listopadzie minionego roku miał ich „jedynie” 243 miliony. Co oznacza, że od tamtej pory dziennie przybywało mu średnio 310 tysięcy obserwujących, to tyle samo co liczba mieszkańców Katowic.

Następnie, na drugim miejscu mamy konto na Instagramie Dawayne’a Johnsona, znanego również jako The Rock. Plasuje się on na tej pozycji z wynikiem 255 milionów obserwatorów, co oznacza, że jest daleko w tyle za Cristiano Ronaldo.

Innym niedawno ustawionym rekordem, jest liczba polubień pod postem wstawionym przez sportowca. Wcześniej rekord należał do wspomnianego wcześniej Ronaldo i wynosił 19,8 miliona polubień. Ten rekord na Instagramie pobił Lionel Messi, który po wygranej w turnieju Copa America wstawił zdjęcie z pucharem. To zdjęcie zostało polubione przez 21,3 miliona użytkowników platformy. W rezultacie to właśnie zdjęcie Leo stanowi aktualny rekord.

Podsumowując, na tych dwóch przykładach widać jak bardzo piłka nożna dominuje pozostałe dyscypliny sportowe. Zarówno w świecie sportu, jak i w świecie stworzonym na Instagramie.

Please follow and like us: