Home Celebryci Ida Nowakowska przekazała radosną nowinę na antenie! Gratulujemy!

Ida Nowakowska przekazała radosną nowinę na antenie! Gratulujemy!

Ida Nowakowska przekazała radosną nowinę na antenie! Gratulujemy!
0
0

Znana dziennikarka, Ida Nowakowska ujawniła w porannej śniadaniówce TVP radosną nowinę. Okazuje się, że celebrytka jest w 6 miesiącu ciąży z Jackiem Herndonem. Tancerka trzymała to wszystko w tajemnicy i zaskoczyła tą informację nie tylko fanów ale nawet kolegów z pracy.

ida nowakowska

Podczas porannego programu ”Pytanie na śniadanie” prowadząca Ida Nowakowska, postanowiła ublicznie podzielić się wspaniałą nowiną. Dziennikarka jest aktualnie w 6 miesiącu ciąży, a ten fakt ukrywała przed niemal wszystkimi. Na razie nie wiadomo jaka jest płeć dziecka, gdyż Ida woli to zachować dla siebie. Ida dodała, że razem z mężem nie mogą doczekać się dziecka i sią niezmiernie podekscytowani.

Mężem tancerki jest amerykanin Jack Herdon. Para poznała się na Uniwersytecie Kalifornijskim, kiedy razem studiowali aktorstwo. Przez studia byli dobrymi przyjaciółmi, a miłość pojawiła się dopiero na ostatnim roku studiów.

Celebrytka często pokazuje się z mężem publicznie i jak mówi, sprawia zarówno jej jak i jemu przyjemność.

– Bardzo kocham swojego męża i lubię o nim mówić. Jest to ważna część mojego życia (…) Jednocześnie on nie do końca lubi się pokazywać publicznie. To nie jest tak, że próbujemy się ukrywać. On lubi czasami ze mną wyjść i to, że możemy się wspólnie pokazać, sprawia mu przyjemność. Ale z drugiej strony – robi to tylko raz na jakiś czas – powiedziała Ida w jednym z wywiadów.

Please follow and like us: