Home Celebryci Hanna Lis prosi o pomoc! Ogromna tragedia!

Hanna Lis prosi o pomoc! Ogromna tragedia!

Hanna Lis prosi o pomoc! Ogromna tragedia!
0
0

Znana polska dziennikarka Hanna Lis postanowiła poprosić swoich fanów o pomoc. Dwa ukochane koty prezenterki zaginęły w miniony weekend. Kobieta poprosiła swoich obserwatorów aby włączyli się w poszukiwania swoich pupili.

hanna lis

W poprzednim miesiącu dziennikarka zapowiedziała, że zdecydowała się przeprowadzić. Niestety, podczas przekwaterowania wydarzyła się niezwykle straszna rzecz. Dwa koty dziennikarki Toyota i Felek zaginęły. Mimo kilku dni szukania, pupile dalej się nie odnalazły, dlatego kobieta postanowiła użyć mocy mediów społecznościowych i poprosić o pomoc swoich obserwatorów.

HANNA LIS OSTRO O SYTUACJI W POLSCE!

– „Kochani! Fatalnie zaczęła się moja przeprowadzka na Zawady. Zaginęły moje ukochane koty: Felek (blondyn) i Toyota (dachowica). Okolice ulicy Bruzdowej. Ktokolwiek widział, ogromna prośba o kontakt – napisała na Twitterze Hanna Lis.

Niestety, apel nie przyniósł pożądanych skutków, dlatego dziennikarka postanowiła go ponowić, tym razem za pomocą Instagrama.

– Od soboty szukam, dotąd niestety bezskutecznie, moich ukochanych kotów, które zaginęły na warszawskich Zawadach w okolicy ul. Bruzdowej. Będę Wam ogromnie wdzięczna za każdy sygnał. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie? (…) Kociaki są już seniorami (12 i 13 lat), ogromnie się o nie martwię. Trzymajcie, proszę, kciuki – napisała Hanna Lis.

Tym razem jednak do akcji wkroczyli koledzy celebryci dziennikarki. W poszukiwania zaangażowała się głównie Małgorzata Rozenek-Majdan. Ostatecznie apel przyniósł pożądany skutek jednak tylko w połowie. Dziś Hanna Lis oznajmiła, że Felek już się odnalazł, jednak dalej trwają poszukiwania Toyoty. Mamy nadzieję, że dziennikarka odnajdzie swojego pupila i cała sprawa dobrze się zakończy!

Please follow and like us: