Home Celebryci Greta Thunberg wyjawi mroczne sekrety dotyczące klimatu!

Greta Thunberg wyjawi mroczne sekrety dotyczące klimatu!

Greta Thunberg wyjawi mroczne sekrety dotyczące klimatu!
0
0

Dzisiaj 18 lat skończyła szwedzka aktywistka klimatyczna – Greta Thunberg. Z tej okazji, dziewczynka ogłosiła, że już niedługo ujawni tajemnicze i nigdzie wcześniej niepublikowane tajemnice, związane z katastrofą klimatyczną.

greta thunberg

Dokładnie 5 lat temu, Greta Thunberg zaistniała w mediach jako nastoletnia dziewczynka zatroskana światowym klimatem. Szwedka szybko znalazła ogromną rzeszę zwolenników, jednak również i przeciwników.

W 2015 roku, Greta Thunberg zapoczątkowała Młodzieżowy Strajk Klimatyczny, który miał wpłynąć na bierność polityków odnośnie kryzysu klimatycznego.

Dziewczynka stała się ikoną walki z kryzysem klimatycznym oraz światową celebrytką zapraszaną do największych gwiazd na wywiady. Ponadto w 2019 roku, szwedka otrzymała nagrodę Człowieka Roku tygodnika „Time”. Dziś kończy swoje 18 urodziny, a na swoim instagramie zapowiedziała, że ujawni „mroczne sekrety” w związku z kryzysem klimatycznym.

– Odsłonię wszystkie mroczne sekrety stojące za spiskiem klimatycznym oraz strajkiem szkolnym, a także te, dotyczące moich złych przewodników, którzy nie mogą mnie już kontrolować! Nareszcie jestem wolna!! – napisała na instagramie Greta Thunberg.

Szwedka udzieliła wywiadu dla magazynu  „Sunday Times”, w którym opowiedziała o swoim stosunku do kupowania ubrań.

– W ostateczności kupuję ubrania z drugiej ręki, ale nie potrzebuję nowych ubrań. Moi znajomi mają ciuchy, więc pytam ich, czy mogliby je pożyczyć lub, czy mają coś, czego już nie potrzebują. Nie muszę lecieć do Tajlandii, żeby być szczęśliwą. Nie muszę kupować ubrań, których nie potrzebuję, więc nie postrzegam tego jako poświęcenia – powiedziała Greta Thunberg.

Dodatkowo, powiedziała co sądzi o celebrytach, którzy mówią o kryzysie klimatycznym i podróżują środkami transportu, które w znacznej mierze zanieczyszczają naszą planetę.

– Nie obchodzi mnie to. Nie mówię nikomu, co ma robić, ale istnieje ryzyko, że jeżeli mówisz o tych rzeczach, a nie praktykujesz ich, to wtedy zostaniesz za to skrytykowany, a to, co mówisz, nie zostanie odebrane na poważnie – skwitowała Greta.

Please follow and like us: