Home Ludzie Ginekolog nie mógł uwierzyć w pytanie które zadała mu pacjentka!

Ginekolog nie mógł uwierzyć w pytanie które zadała mu pacjentka!

Ginekolog nie mógł uwierzyć w pytanie które zadała mu pacjentka!
0
0

Z ginekologiem spotkała się prawdopodobnie każda dojrzała kobieta. Kobiety często lubią zadawać pytania swojemu lekarzowi, które dotyczą sfery seksualności. Kto odpowie na nie lepiej niż wykwalifikowany ginekolog prawda? Jednak w tym przypadku, gdy ginekolog usłyszał pytanie swojej pacjentki omal nie zszedł na zawał. To kolejny przykład jak Polacy są niedoedukowani w edukacji seksualnej!

ginekolog

Każda kobieta dbająca o swoje zdrowie powinna przynajmniej raz na 2 miesiące odwiedzać ginekologa. Jak się okazuje, niektóre potrafią swoją głupotą wstrząsnąć lekarzy. W pewne historie jest naprawdę czasem trudno uwierzyć. Takie przypadki jedynie udowadniają jak ważna jest edukacja seksualna Polaków.

Kobieta o której jest mowa w artykule pojawiła się u ginekologa, gdyż od pewnego czasu czuła, że jest coś nie tak z jej ciałem. Po badaniu przeprowadzonym przez lekarza, okazało się, że kobieta jest w 30 tygodniu ciąży. Wszyscy wiemy, że w takim okresie ciężko jest ciąży nie zauważyć.

Jak się okazało, przyszła matka przez cały czas nie zdawała sobie sprawy z obecności dziecka w jej ciele i przez ostatnie 30 tygodni mocno imprezowała wraz ze swoim partnerem nie szczędząc od używek i alkoholu. Ponadto gdy kobieta dowiedziała się o ciąży, spytała lekarza czy podczas ciąży jest zabronione picie alkoholu i palenie papierosów. Lekarz po tym pytaniu był o krok od zawału.

Ten przykład pokazuje naprawdę bardzo niską wiedzę Polaków z zakresu wiedzy o naszym ciele oraz edukacji seksualnej. Miejmy tylko nadzieje, że takich przypadków jest mało i niedługo wszyscy Polacy będą mieli odpowiednią edukację w sferze seksualności.

Please follow and like us: