Home Celebryci Franciszek Pieczka kończy 93 lata. Czy zaszczepi się na koronawirusa?

Franciszek Pieczka kończy 93 lata. Czy zaszczepi się na koronawirusa?

Franciszek Pieczka kończy 93 lata. Czy zaszczepi się na koronawirusa?
0
0

Powoli zaczynają się pierwsze szczepienia na koronwirusa. Jednocześnie w Polsce dalej trwa debata pomiędzy Polakami czy warto się szczepić. Przykładem postanowił zaświecić 93 letni, wybitny, polski aktor – Franciszek Pieczka. Mężczyzna w wywiadzie zapewnił, że czeka już na swoją kolej, ponieważ chce jak najszybciej wrócić do pracy.

franciszek pieczka

W ostatni poniedziałek Franciszek Pieczka ukończył 93 lata. Z tej okazji z aktorem postanowił skontaktować się dziennikarze z gazety ”Fakty”. W rozmowie padły pytania na temat urodzinowej imprezy oraz szczepionkom na koronawirusa. Aktor powiedział, że nie organizował urodzin ze względu na oficjalną sytuację, jednak ma nadzieję, że uda mu się to nadrobić, gdy sytuacja wróci do normy. Następnie dodał, że bardzo tęskni za pracą w teatrze, dlatego tylko czeka na pierwszą możliwość zaszczepienia.

– Tęsknię za graniem. Były propozycje, ale w tej sytuacji, jaka jest, to ja się nie zajmę niczym, bo łatwo się zarazić. Niech to wszystko się uspokoi – powiedział Franciszek Pieczka.


Następnie gwiazda serialu ”Ranczo” dodała, że jest już zarejestrowany na szczepienie przeciw COVID-19.

– Teraz czekam na zawiadomienie, kiedy będę szczepiony, bo już jestem tam zgłoszony i oni zadzwonią, kiedy będzie moja kolej – dodał aktor.

Panu Franciszkowi życzymy dużo zdrowia w tych trudnych czasach i mamy nadzieję, że będzie mógł szybko wrócić do teatru!

Please follow and like us: