Home Celebryci Ewa Chodakowska szczerze o bezdzietności! Co na to mąż?

Ewa Chodakowska szczerze o bezdzietności! Co na to mąż?

Ewa Chodakowska szczerze o bezdzietności! Co na to mąż?
0
0

Ewa Chodakowska zagościła ostatnio w programie ”Miasto Kobiet”, gdzie opowiedziała o decyzji na temat braku posiadania potomstwa oraz o hejcie jaki na nią spadł. Kobieta zdradziła, że sporo tych komentarzy było od innych kobiet.

ewa chodakowska

Program ”Miasto Kobiet” zniknął z anteny 6 lat temu jednak wrócił z nowym składem prowadzących. Najnowszą edycję programu prowadzą takie gwiazdy jak: Aleksandra Kwaśniewska, Marzena Rogalska i Olga Legosz. W najnowszym programie, który będziemy mogli obejrzeć dopiero w niedziele była Ewa Chodakowska. Celebrytka opowiedziała tam o hejcie jaki na nią spadł, gdy publicznie oświadczyła, że nie zamierza mieć dzieci. Gwiazda przytoczyła wiadomości, jakie przez cały czas wysyłają jej internauci.

– To są najczęściej komentarze, że jeszcze mi się odmieni, że jeszcze zmienię zdanie, żebym to przemyślała, że na pewno przyjdzie taki moment w moim życiu, kiedy będę gotowa. Były takie sytuacje, kiedy czytałam, że moje życie jest nic niewarte. W momencie, kiedy nie jestem matką, nie decyduję się na macierzyństwo, to nie noszę w sobie tej wartości. Macierzyństwo jest w moim odczuciu heroizmem, bo trzeba w jakimś stopniu zrezygnować z siebie. (…) To piękna droga, ale też wyzwanie – mówiła Ewa Chodakowska.

Ewa Chodakowska nie chce mieć dzieci.

Przypomnijmy, że w lutym 2021 roku, trenerka fitness na swoim Instagramie napisała, jaki ma stosunek do macierzyństwa.

– Nie trzeba mnie żałować… Mogę mieć dzieci… mój mąż też… Po prostu dzieci nie mamy. Może kiedyś przyjdzie czas. (…) Tymczasem czekam na czas, kiedy ludzie przestaną mówić ludziom, jak mają żyć. Czy się doczekam? – pisała wtedy gwiazda.

Następnie w jednym z wywiadów przyznała, że macierzyństwo to indywidualny wybór związany z ogromnym ryzykiem.

– Problem pojawiłby się wtedy, gdybym planowała rodzinę, a dzieci nie mogła mieć. Wtedy ten temat staje się drażliwy. Każdy podejmuje ryzyko indywidualnie, zadając to pytanie. Czy trafi na grunt drażliwy i delikatny, i czy jest to wtedy nietaktowne pytanie, albo czy ktoś szczerze odpowiada i mówi, że wybrałam inną drogę i nie planuję – powiedziała Chodakowska.

Please follow and like us: