Home Celebryci Edyta Górniak krytykowana przez lekarzy!

Edyta Górniak krytykowana przez lekarzy!

Edyta Górniak krytykowana przez lekarzy!
0
0

Edyta Górniak szeroko znana jest ze swoich poglądów antyszczepionkowych oraz antycovidowych. Kilka dni temu głośno było o akcji w wykonaniu wokalistki, kiedy zerwała kartkę informującą o nakazie noszenia maski ochronnej. Piosenkarka spotkała się z ogromną krytyką ze strony internautów a dodatkowo przez lekarkę dr Barbarę Jerschin.

edyta górniak

Edyta Górniak wielokrotnie wypowiadała się, że jest przeciwko szczepień oraz noszenia maseczek ochronnych. Piosenkarka zasłynęła z takich wypowiedzi jak, że w szpitalach leżą statyści oraz, że póki żyje, nie da się zaszczepić.

EDYTA GÓRNIAK WYZNAJE CZEGO PRAGNIE OD MĘŻCZYZN!!!

Gwiazda ponadto wywołała mały skandal, gdy na kulisach koncertu TVP zerwała kartkę z nakazem noszenia maseczki. Tę sytuację skrytykowali nie tylko internauci ale też znana doktor Barbara Jerschin.

– Niech pani Edyta lepiej tylko śpiewa, bo to bezczelne wypowiadać się na tematy medyczne, gdy nie ma się o nich zielonego pojęcia – mówiła na łamach Faktu lekarka.

Według medyczki, Edyta Górniak za swoje zachowanie powinna ponieść odpowiedzialność karną.

– Takie osoby powinna z urzędu ścigać prokuratura. Czy pani Edyta weźmie odpowiedzialność za ludzi, którzy idąc za jej przykładem, maseczek nosić nie będą i zarażą się, a potem będą zarażać też innych? Albo za tych, którzy się nie zaszczepią i niestety umrą? Nie sądzę! – mówiła Barbara Jerschin.

Sprawę dodatkowo skrytykował Mikołaj Milcke, polski polski pisarz, dziennikarz i autor tekstów piosenek.

-Pomijam fakt, że nie wiem kiedy i jak prof. Edyta, która nie posiada matury, stała się ekspertem ds. epidemii. To co zrobiła powinno zostać przykładnie i natychmiast ukarane. Do akcji natychmiast powinien wejść Sanepid. A może i policja? To jest foliarstwo! – grzmiał na Facebooku mężczyzna.

Please follow and like us: