Home Ludzie Edukujące konta dla kobiet na Instagramie

Edukujące konta dla kobiet na Instagramie

Edukujące konta dla kobiet na Instagramie
0
0

Instagram rozwija się nie tylko pod kątem marketingowym, ale też zwiększa swoje treści na wszelkie tematy. Nie straszne są mu konta edukujące, nawet na tematy dotychczas będące tabu. W dzisiejszym zestawieniu chciałabym przedstawić konta edukujące o zdrowiu, przede wszystkim kobiet i kobiecego ciała. 

edukujące

Gosia Włodarczyk @pani_fizjotrener

Na pierwszy ogień pójdzie fizjoterapeutka, Gosia Włodarczyk @pani_fizjotrener. Gosia na co dzień pracuje z pacjentkami w gabinecie, ale chcąc dotrzeć do szerszej grupy osób zaczęła działać na Instagramie. Gosia zauważyła jak ogromne są deficyty w wiedzy kobiet o swoim własnym ciele i postanowiła to zmienić i działać na jak największą skalę.

Na Instagramie opowiada o tym jak pracują mięśnie dna miednicy, jakie nawyki są szkodliwe dla tych wielce istotnych mięśni. Ponadto pokazuje jak można pracować ze schorzeniami, które nas już przez te złe nawyki dopadły. 

Co u niej znajdziemy?

Gosia edukując o intymnym zdrowiu kobiet, opowiada też o problemach, które mogą towarzyszyć zbliżeniom. Co więcej mówi też o tym jak można poprawić jakość stosunków. Jakie ćwiczenia wykonywać przy jakich dolegliwościach. Edukuje nie tylko o tym co może ćwiczyć kobieta, ale też o tym jak mężczyzna może pracować nad swoimi mięśniami. 

Videobooki

Aby pomóc poprawić standard życia intymnego kobiet, Gosia stworzyła videobooki. Jak pisze sama autorka jest to nagrane wideo, połączenie mini wykładu i wspólnego treningu. Videobooki, które do tej pory wydała Gosia pokrywają takie tematy jak mocny core, ćwiczenia i relaks dna miednicy, praca nad blizną po cięciu cesarskim i wiele innych. 

Aplikacja

Mimo to Gosi zależy na tym, aby dotrzeć do jeszcze większej grupy kobiet i edukować jeszcze efektywniej. Chcąc tego dopiąć tworzy aplikację, która ma pomóc kobietom w codziennych treningach. Aplikacja będzie nazywała się WomanUp i znajdziecie w niej między innymi wyzwania motywujące do ćwiczeń oraz spersonalizowane zadania. 

W następnych wpisach będę polecała kolejne niesamowite kobiety działające na rzecz zdrowia i komfortu innych kobiet. Edukujące konta kobiet, które mówią o tabu bez tabu. 

Please follow and like us: