Home News Ed Sheeran wraca z kolejnym hitem tego roku

Ed Sheeran wraca z kolejnym hitem tego roku

Ed Sheeran wraca z kolejnym hitem tego roku
0
0

Ed Sheeran wrócił z kolejnymi hitami po przerwie. Tak jak zwykle po wydaniu albumu i zrobieniu niesamowicie długiej trasy znika, aby się zregenerować. W między czasie korzysta z odpoczynku, ale również weny. Tym samym tworzy kolejne cudowne przeboje, które podbijają cały świat. Do tej pory wydał już trzy kawałki promujące nową płytę o nazwie Equals. Tytuł bez wątpienia wpasowuje się w aktualne nastroje panujące na całym świecie.

Ed Sheeran

Dzisiaj Ed Sheeran osłodził poczatek weekendu wypuszczając nowy kawałek z płyty Equals o nazwie Shivers. Utwór został wrzucony do sieci dzisiaj rano i na ten moment ma już 4 527 437 wyświetleń. Jak do tej pory poznaliśmy jeszcze dwa inne utwory z nowego albumu Brytyjczyka. Wraz z początkiem lata poznaliśmy Bad Habits, a niedawno ukazał się utwór spokojniejszy zatytuowany Visiting Hours, który Ed wydał z myślą o zmarłym przyjacielu.

Sam Ed Sheeran o najnowszym kawałku mówi tak:

Napisałem tę piosenkę zaraz po tym, jak zakończyliśmy trasę „Divide”. Wynajęliśmy wtedy farmę w Suffolk, gdzie rozłożyliśmy na kilka tygodni studio, aby sprawdzić, co się może wydarzyć. Napisałem „Shivers” w ciągu 3 dni, co jest dla mnie czymś zupełnie odmiennym, ale czułem, że ten utwór jest zbyt wyjątkowy, abym mógł się pomylić. Początkowo „Shivers” miało być pierwszym singlem, ale nie mogłam sobie wyobrazić, żeby „Bad Habits” mogło się ukazać kiedy indziej niż latem. „Shivers” zawsze wydawało się bardziej jesienne. Mam nadzieję, że wam się spodoba, bo ja cholernie kocham ten numer.

Please follow and like us: