Home News Ed Sheeran wraca z kolejnym albumem =

Ed Sheeran wraca z kolejnym albumem =

Ed Sheeran wraca z kolejnym albumem =
0
0

Dwa dni temu Ed Sheeran wstawił wpis na swoje media społecznościowe ogłaszając informacje na temat swojego nowego albumu. Po 4 latach wraca na scenę muzyczną. To wielka informacja dla fanów muzyka.

Ed

Ed w czerwcu wydał pierwszą piosenkę promującą album. Piosenka nosi tytuł Bad habits i jest w zupełnie innym stylu niż większość utworów Brytyjczyka. Jednak uspokoił on fanów, jest to jedyna piosenka w innym stylu muzycznym. Muzyk na swoich mediach społecznościowych wstawił zdjęcie z okładką nowego albumu o nazwie Equals. Jest to jego czwarty album i jak zapowiedział Ed wyjdzie on 29 października. Jednak Brytyjczyk zdradził trochę więcej szczegółów. Mianowicie wypuścił kolejną piosenkę promującą album o nazwie Visiting Hours. Jest to kolejna piosenka muzyka, która upamiętnia utratę bliskiej mu osoby. Następna piosenka promująca album pojawi się online 10 września.

Brytyjczyk podkreśla, że nigdy nie był bardziej dumny ze swojej pracy. Co więcej mówi, że album będzie składał się z 14 utworów, jednak lista była dużo dłuższa. Sam Ed mówi, że uwielbia cały album, uważa, że jest to jego najlepszy album jaki kiedykolwiek stworzył. Autor uważa, że jest zwięzły oraz spójny i czuje się z nim świetnie.

Warto podkreślić, że od kiedy Brytyjczyk w 2017 roku wydał swój trzeci album Divide to przez 2,5 roku był w trasie. Podczas niej udało mu się wydać kolejny album, który stworzył wraz między innymi Bieberem i Eminemem.

Please follow and like us: