Home Celebryci Dramat Wojciecha Cejrowskiego! Prosi o modlitwę!

Dramat Wojciecha Cejrowskiego! Prosi o modlitwę!

Dramat Wojciecha Cejrowskiego! Prosi o modlitwę!
0
0

Dziś na facebookowej stronie Wojciecha Cejrowskiego, pojawiła się wiadomość do swoich fanów. Podróżnik prosi w niej o modlitwę w swojej intencji! Ta wiadomość wywołała ogromny szum pośród fanów mężczyzny, przez co jego skrzynka odbiorcza, została zalana pytaniami o szczegóły. Jak się okazuje sytuacja jest bardzo poważna.

wojciecha cejrowskiego

Znany ze swojego przywiązania do tradycji chrześcijańskiej, Wojciech Cejrowski poprosił dziś swoich fanów o modlitwę w jego intencji. Podróżnik zaznaczył, że nigdy wcześniej nie prosił o modlitwę w swojej intencji, jednak sytuacja jest na tyle poważna, że nie widzi innego wyjścia.

– Chyba nigdy nie prosiłem tu państwa o modlitwy wprost za mnie. Prosiłem dla innych: dla Alfie Evansa, dla tego chłopca w zeszłym roku w Nadarzynie, który miał się nie urodzić… Teraz bardzo proszę wprost w mojej intencji. Z całą mocą, jaką tylko kto ma w swoim zasięgu. Jutro w Gdańsku nadal będę zbierał dla innych, ale tu i teraz proszę za mnie – napisał na swoim oficjalnym fanpage’u Wojciech Cejrowski. Cejrowski w poście zamieścił dodatkowo rycinę Matki Boskiej z Guadelupe.

Na szczęście podróżnik nie zawiódł się na swoich fanach, ponieważ w sekcji komentarzy od razu można znaleźć wiele ciepłych słów oraz obietnich modlitwy. Niektórzy z nich planują nawet grupową modliwę za ulubionego showmena.

– A może umówmy się wszyscy jednego dnia, o jednej godzinie na zamówienie całego różańca za Pana Wojciecha Cejrowskiego? To będzie wielką, potężna siła wspólnej modlitwy! Z pewnością dobry Bóg pomoże na te wspólne wołanie – napisała w komentarzu jedna z pań.

Chyba nigdy nie prosiłem tu Państwa o modlitwy wprost za mnie. Prosiłem dla innych: dla Alfie Evansa, dla tego chłopca w…

Gepostet von The Wojciech Cejrowski am Mittwoch, 5. August 2020
Please follow and like us: