Home Celebryci Doda wstawiła sexy zdjęcie do sieci. Prowokacja? +18

Doda wstawiła sexy zdjęcie do sieci. Prowokacja? +18

Doda wstawiła sexy zdjęcie do sieci. Prowokacja? +18
0
0

To nie pierwszy raz, kiedy Doda zwraca na siebie uwagę poprzez prostą prowokację. Gwiazda od lat lubiła wzbudzać konrowersję a dodatkowo sama, określała się mianem skandalistki. Tym razem gwiazda po raz kolejny, postanowiła wywołać burzę w internecie. Mianowicie Doda, dodała sexy zdjęcie na swoim instagramowym profilu. W internautach zawrzało. Większość z nich uważa, że jest to przesada a takie rzeczy, nie powinny wychodzić do przestrzeni publicznej.

Doda opublikowała mega sexy zdjęcie!

Wszyscy wiemy, że Doda od zawsze lubiła być w centrum uwagi i prowokować publiczność. Jej kontrowersyjny wizerunek sceniczny od lat budził kontrowersję pośród ludzi. Gwiazda nie zwalnia tempa i z miesiąca na miesiąc znowu porusza tysiące ludzi swoimi wypowiedziami, strojem lub zdjęciem. Tym razem zdjęcie jest nie byle jakie.

doda sexy zdjęcie

Kilka dni temu, Doda wstawiła na swojego instagrama zdjęcie, rodem z sesji amerykańskiego Playboy’a. Zapozowała na nim w bardzo skąpym stroju i wyuzdanej pozie. Ciężko przejść obok obojętnie a zdjęcie w wyjątkowo krótkim czasie zebrało aż 33 tysięcy polubień i dodatkowo ponad 200 komentarzy.

Zdjęcie wywołało falę komentarzy zarówno przychylnych, jak i nieprzychylnych. Jednak większość obserwujących była po prostu zgorszona zdjęciem Dody.

A Wy co sądzicie na temat nowego zdjęcia Dody? Trafia w Wasz gust czy może jest zbyt intymne i wyuzdane?

Please follow and like us: