Home Celebryci Daniel Martyniuk atakuje Ekipę Friza! Będzie muzyczny beef?

Daniel Martyniuk atakuje Ekipę Friza! Będzie muzyczny beef?

Daniel Martyniuk atakuje Ekipę Friza! Będzie muzyczny beef?
0
0

Wszystkim się wydawało, że Daniel Martyniuk po swoich ostatnich wybrykach zdecydował się wyjść na prostą. Jednak syn znanego muzyka disco-polo dalej nie daje o sobie zapomnieć. Mężczyzna opublikował ostatnio InstaStories, gdzie najprawdopodobniej pod wpływem alkoholu skrytykował znaną grupę youtuberów – Ekipę Friza.

daniel martyniuk

Daniel Martyniuk nigdy chyba nie da nam o sobie zapomnieć. Syn znanego muzyka od lat już dostarcza tematów wszystkim portalom plotkarskim. Problemy Martyniuka zaczęły się w 2020 roku, gdzie stanął przed sądem za posiadanie narkotyków. Mężczyzna przyznał się do winy i został skazany na pięć miesięcy pozbawienia wolności, 20 godzin prac społecznych miesięcznie na rzecz lokalnej społeczności oraz zapłatę kosztów sądowych. Następnie w marcu po raz kolejny stanął przed sądem, tym razem za znieważanie policjantów. Kolejną aferą było zaczepianie przechodniów na rynku w Białymstoku i picie alkoholu. To oczywiście namiastka jego wybryków.

Ostatecznie, Daniel Martyniuk publicznie obiecał poprawę, jednak teraz znowu postanowił wrócić w swoim stylu. Syn Zenka Martyniuka wrzucił ostatnio relację na Instagrama, gdzie bełkotliwym głosem zaczepiał Ekipę Friza.

– „Słuchaj stary, cała ta wasza Ekipa, wy jesteście gorsi niż najbardziej podrzędny zespół, jaki tylko kiedykolwiek istniał na tym świecie. Nie wiadomo, kim jesteście. Podszywacie się pod disco polo, nie wiadomo, co robicie. Pfff… Zera! – mówił Zenon Martyniuk.

Czy Daniel otrzyma odpowiedź od znanego Youtubera? Szykuje się jakiś beef? Nie wiadomo, ale będziemy Was o tym informować na bieżąco!

Please follow and like us: